Marvel's Avengers Deluxe Edition

Bonus: Steelbook,DLC a beta
Datum vydání: 01.09.2020 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 984443 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Marvel Entertainment a Square Enix s potěšením oznamují epickou, akčně dobrodružnou hru Marvel’s Avengers, která kombinuje filmový příběh s hratelností pro jednoho hráče či kooperativní hraní. Hra, jež vyvinulo studio Crystal Dynamics ve spolupráci s Eidos-Montreal, Nixxes Software a Crystal Northwest, obsahuje originální příběh a představuje dokonalý herní zážitek s Avengery. Utvoř týmy až čtyř hráčů online, ovládni mimořádné schopnosti, uprav si rozrůstající se soupisku hrdinů a braň Zemi před sílícími hrozbami.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
2 299 Kč
Předobjednávka
2 299 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 01.09.2020
Zásilkovna 01.09.2020
Česká pošta - Balík na poštu 01.09.2020
Česká pošta - Balík do ruky 01.09.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Marvel's Avengers Deluxe Edition Marvel's Avengers Deluxe Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
2 299 Kč

Podrobné informace


Deluxe edice obsahuje:
 • Exkluzivní Obsidian Outfit balíček pro Kapitána Ameriku, Black Widow, Thora, Hulka a Ms. Marvel
 • 6 exkluzivních tématických jmen pro přizpůsobení hratelnosti na míru
 • Přednostní přístup 72 hodin před vpuštěním ostatních hráčů do hry

 • Dej dohromady nejsilnější hrdiny na Zemi, přijmi své schopnosti a splň si sen o superhrdinech.

  Marvel Entertainment a Square Enix s potěšením oznamují epickou, akčně dobrodružnou hru Marvel’s Avengers, která kombinuje filmový příběh s hratelností pro jednoho hráče či kooperativní hraní. Hra, jež vyvinulo studio Crystal Dynamics ve spolupráci s Eidos-Montreal, Nixxes Software a Crystal Northwest, obsahuje originální příběh a představuje dokonalý herní zážitek s Avengery. Utvoř týmy až čtyř hráčů online, ovládni mimořádné schopnosti, uprav si rozrůstající se soupisku hrdinů a braň Zemi před sílícími hrozbami.


  Marvel’s Avengers začínají v Den A, kdy Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhalují technicky vyspělé ústředí Avengerů v San Franciscu — včetně svého vlastního helicarrieru poháněného experimentálním zdrojem energie. Oslava se však strašlivě zvrtne, když katastrofická nehoda vyústí v obrovskou zkázu. Vina za tuto tragédii padá na Avengery, kteří se rozpadnou. O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v nebezpečí, je jedinou nadějí znovu svolat nejsilnější hrdiny na Zemi.

  Marvel’s Avengers přinesou pravidelné aktualizace obsahu a zavedou hráče na epickou výpravu, která bude trvat několik let. Tato hra představuje budoucnost značky Avengers.

      


Foto & Video