Mark McMorris Infinite Air

Bazar
Kód produktu: P47422 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Hra Mark McMorris Infinite Air je svěžím větrem do žánru snowboardových simulací a přináší přes 100+ čtverečních mil divoké přírody, zajímavé výzvy pro nové i ostřílené milovníky tohoto sportu a spoustu odvážných triků.
Platforma
PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Mark McMorris Infinite Air Mark McMorris Infinite Air
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

 

Hra Mark McMorris Infinite Air je svěžím větrem do žánru snowboardových simulací a přináší přes 100+ čtverečních mil divoké přírody, zajímavé výzvy pro nové i ostřílené milovníky tohoto sportu a spoustu odvážných triků. Samozřejmostí je i realistické ztvárnění sněhu a autentické soutěže, které jsou inspirovány skutečným sportem, jenž si získal srdce milionů lidí na celém světě.

 

  • Zajezdi si s profíky - Přidej se k Markovi McMorrisovi a dalším profíkům v této nejvěrnější snowboardové hře historie.
  • Žánr definující realismus - Fluidní ovládání a fyzikou poháněné animace zachycují pravý pocit z ježdění, což umožňuje triky založené na skillu, které ocení tvou kreativitu.
  • Vyzvi své přátele - Závoďte ve skutečných eventech, nebo si to rozdejte 1 na 1 ve slopestylu, big air, či na railu.

 


Foto & Video