Mafia Trilogy

Bonus: Steelbook
Datum vydání: 25.09.2020 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 984868 /
Záruka: 2 roky
Prožij příběh pravého gangstera napříč 3 odlišnými érami organizovaného zločinu v Americe. Objev Mafii Trilogy!
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
1 699 Kč
Předobjednávka
1 699 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 25.09.2020
Zásilkovna 25.09.2020
Česká pošta - Balík na poštu 25.09.2020
Česká pošta - Balík do ruky 25.09.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Mafia Trilogy Mafia Trilogy
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace

 

Mafia

MAFIA: TRILOGY

Mafia, oceňovaná herní série kriminálních dramat, má na svém kontě více než 18 milionů prodaných kopií po celém světě. Nyní mají hráči zcela poprvé možnost zažít všechny tři éry této vysoce ceněné akčně dobrodružné série na moderních konzolích.

Mafia: Definitive Edition Mafia: Definitive EditionKompletně a do detailu přepracovaná verze původní hry z roku 2002 Mafia: Definitive Edition II Mafia: Definitive Edition IIPřepracovaná hra z roku 2010 v HD kvalitě. Obsahuje veškerá DLC Mafia: Definitive Edition III Mafia: Definitive Edition IIIKompletní vydání původní hry z roku 2016. Obsahuje veškerá DLC
V Salieriho rodině

V Salieriho rodině

V roli taxikáře, jménem Tommy Angelo, se ocitáš ve světě organizovaného zločinu. Tommy, který se zpočátku brání svodům tohoto světa v zastoupení italské rodiny Salieri, si velmi záhy uvědomí, že některé odměny jsou prostě příliš velké na to, aby jim bylo možné dlouho odolávat...

V kůži mafiána

Válečný hrdina Vito Scaletta se zaplete s mafií v naději, že splatí dluhy po svém otci. Spolu s parťákem jménem Joe se Vito snaží o prokázání svých schopností, stoupajíc po rodinném žebříčku v honbě za lepším postavením a odměnou. Ale s každým novým rizikem přichází ještě tvrdší následky...

V kůži mafiána
Povstaň z popela staré rodiny

Povstaň z popela staré rodiny

Píše se rok 1968 a po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Nyní je Lincoln zpátky doma a je odhodlán utéct před svou zločineckou minulostí. Ale když jeho náhradní rodinu, černou mafii, zradí a vyhladí mafie italská, Lincoln vybuduje novou rodinu z popela té staré...

     

    Herní obsah:

  • Staň se mafiánem: Připomeň si tři různé éry organizovaného zločinu v Americe díky verzím definitive edition všech tří her ze série Mafia.
  • Mafia: Definitive Edition: Kompletní předělávka původní hry, která vylepšuje oblíbenou klasiku ve všech možných směrech. Český dabing je samozřejmostí.
  • Mafia II: Definitive Edition: S láskou remasterovaná verze oblíbené hry z roku 2010 s výrazně vylepšenou grafikou a zvuky. To vše s českým dabingem!
  • Mafia III: Definitive Edition: Přináší všechny příslušné příběhové doplňky a spoustu dalších bonusových předmětů. Obsahuje české titulky!
Mafia_Final