Mafia Trilogy

Bonus: Steelbook
Datum vydání: 25.09.2020 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 984868 /
Záruka: 2 roky
Prožij příběh pravého gangstera napříč 3 odlišnými érami organizovaného zločinu v Americe. Objev Mafii Trilogy!
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
1 699 Kč
Předobjednávka
1 699 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 25.09.2020
Zásilkovna 25.09.2020
Česká pošta - Balík na poštu 25.09.2020
Česká pošta - Balík do ruky 25.09.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Mafia Trilogy Mafia Trilogy
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace

PŘIPOMEŇ SI TŘI RŮZNÉ ÉRY ORGANIZOVANÉHO ZLOČINU V AMERICE DÍKY VERZÍM DEFINITIVE EDITION VŠECH TŘÍ HER ZE SÉRIE MAFIA.

Nově oznámené verze Definitive Edition her Mafia, Mafia II a Mafia III ti umožní žít jako gangster během tří různých ér organizovaného zločinu v Americe. Můžeš si je pořídit všechny v rámci Mafia: Trilogy, která je dostupná na Xbox One, PlayStation 4 a PC přes službu Steam a později vyjde i Epic Games Store.

Herní obsah:

  • Mafia: Definitive Edition – je kompletní předělávka původní hry, která se dočkala všeobecně kladného přijetí v roce 2002 a která vylepšuje oblíbenou klasiku ve všech možných směrech. Tento remake, který od základů rekonstruovalo studio Hangar 13, je věrnou, leč rozšířenou verzí s podporou 4K a HDR a přináší nejen výrazná vylepšení grafiky a hratelnosti originálu, ale také navazuje na cenami ověnčený příběh a přidává do města Lost Heaven ze 30. let nové funkce jako motorky a sběratelské předměty.
  • Mafia II: Definitive Edition – s láskou remasterovaná verze oblíbené hry z roku 2010 s výrazně vylepšenou grafikou a zvuky
  • Mafia III: Definitive Edition - přináší všechny příslušné příběhové doplňky a spoustu dalších bonusových předmětů.

 

Motiv rodiny, síly a respektu prostupují všemi hrami z Mafia: Trilogy, ale motivace hlavních hrdinů jsou různé – od prosté snahy přes neutuchající chamtivost až po pomstu. Ať už je pro tebe série Mafia novinkou, anebo jsi odvěký fanoušek, který si chce tato slavná kriminální dramata připomenout, doufáme, že máš radost, že si můžeš zahrát Mafia: Trilogy, stejně máme my radost z toho, že jsme mohli prolomit mlčení a tyto informace vám oznámit.