Mafia Definitive Edition

Datum vydání: 25.09.2020 /
Lokalizace: Český dabing /
Kód produktu: 984880 /
Záruka: 2 roky
Mafia: Definitive Edition – Kompletně a do detailu přepracovaná verze původní hry z roku 2002, která přinese zmodernizovaný herní scénář s novým bohatým dialogem, rozvinutější příběhové pozadí a dodatečné filmečky, zcela nové hratelné sekvence a prvky hratelnosti a mnohem více. A co je nejdůležitější – bude to stále ta Mafia, jak si ji pamatujete – jen ještě o kus lepší a zábavnější.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Definitive Edition
1 149 Kč
Předobjednávka
1 149 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 25.09.2020
Zásilkovna 25.09.2020
Česká pošta - Balík na poštu 25.09.2020
Česká pošta - Balík do ruky 25.09.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Mafia Definitive Edition Mafia Definitive Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 149 Kč

Podrobné informace

 

Mafia

MAFIA: DEFINITIVE EDITION

Na město Lost Heaven těžce dolehla velká hospodářská krize a zavedení prohibice v Americe znamená lukrativní obchodní příležitosti pro mafiány. Zločinecké rodiny Salieri a Morello bojují o kontrolu nad Lost Heaven, zatímco se pár poctivých policistů horko těžko snaží udržet pořádek.

Stará klasika v novém Stará klasika v novémKompletně a do detailu přepracovaná verze původní hry z roku 2002. Rozvinutý příběh Rozvinutý příběhZmodernizovaný scénář s bohatým dialogem a rozvinutějším příběhem. Bez češtiny by to nešlo Bez češtiny by to nešloStará klasika v novém obsahuje český dabing a titulky.
V Salieriho rodině

V Salieriho rodině

V roli taxikáře jménem Tommy Angelo ocitáš ve světě organizovaného zločinu. Tommy, který se zpočátku brání svodům tohoto světa v zastoupení italské rodiny Salieri, si velmi záhy uvědomí, že některé odměny jsou prostě příliš velké na to, aby jim bylo možné dlouho odolávat...

Staronové mistrovské dílo

Prozkoumej autentickou vizi Ameriky z 30. Let 20. Století v tomto rozsáhlém městě a jeho zločineckém podsvětí. Hra je věrná, rozšířená předělávka inspirovaná ikonickým originálem z roku 2002, nyní s nádhernou grafikou ve 4K a rozšířenou hratelností.

Staronové mistrovské dílo

     

    Herní obsah:

  • Buď součástí rodiny: Jsi hlavní hvězdou tohoto filmového příběhu o mafii ve světě organizovaného zločinu během éry prohibice.
  • Stará klasika v novém: Kompletní předělávka původní hry, která vylepšuje oblíbenou klasiku ve všech možných směrech.
  • Vrať se do lost heaven: Prozkoumej autentickou vizi Ameriky z 30. Let 20. Století v tomto rozsáhlém městě a jeho zločineckém podsvětí.
  • Hraj v češtině: Užij si hru v češtině, protože hra bude obsahovat český dabing a titulky!
mafia_de_final

Foto & Video