Madden 09

Bazar
Kód produktu: P8920 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 3
49 Kč
Pouze na prodejnách
Madden 09 Madden 09
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
49 Kč

Podrobné informace

Americký fotbal s ročníkem 09 vám umožní identifikovat nejsilnější hráče na hřišti a pohybovat jimi do správných pozic tak, abyste se přizpůsobili co nejlépe měnícím se podmínkám hry. Využijte silné stránky týmu při okamžitém zjišťování schémat vašich protivníků a reagujte na jejich akce, jakmile se chopíte míče.

Herní systém vám umožní analyzovat hru vašeho soupeře ještě před začátkem zápasu. Zbrusu nový snímací a reagující systém, hráč je schopný rychle identifikovat ikony silných a slabých stránek hráčů na hřišti, které mu poskytující okamžité zjištění toho, co bude dělat jeho protivník. Rychlá reakce, vytváření tlaku a využívání slabých stránek protivníků budou ve hře hrát důležitou roli.

Hra přináší 85 nových vlastností a vylepšení. Navíc funkci BackTrack a virtuální tréninkové centrum, což je klasický tutoriál, který je ale doplněn o hologramovou obrazovku, na které vám budou znázorněny různé koncepty pro strategii apod. Naproti tomu BackTrack vám umožní přehrát vaši chybu a případně vám ukáže, jak to mělo správně vypadat.