LEGO hry

O hrách lego
LEGO Worlds
LEGO Undercover
Další LEGO hry
Herní doplňky

LEGO hry

LEGO hry jsou nejlepší volbou, pokud si chce pořádně zapařit celá rodina. Vyznačují se velkou zábavností, poťouchlým scénářem a parodickým nádechem, který si tropí legraci z původní předlohy i situací, které se mohou přihodit pouze postavičkám stvořeným z kostiček. Tak si vyber oblíbené filmové, komiksové, či herní universum a užij si parádní jízdu se svými nejbližšími!

LEGO Worlds

Datum vydání: 10. 03. 2017

Vytvářej vše, co si jen dokážeš představit a urči tak podobu svého dobrodružství v LEGO Worlds! Ve hře LEGO Worlds se hráči vydají na vzrušující cestu rozlehlým otevřeným světem stvořeným z LEGO kostiček.

Díky naprosté svobodě, kterou hra poskytuje, budeš moci vytvořit cokoliv, co tě jen napadne – ať už se jedná o úpravu postav, objevování světa v nejrůznějších vozidlech, stavbu budov a jiných struktur.

LEGO Undercover

Datum vydání: 14. 04. 2017

Ve hře LEGO City Undercover pronásleduje Chase McCain, policista v utajení, nebezpečného zločince Rexe Furyho. Ten totiž spustil poslední vlnu zločinu v LEGO City. Spolu s Chasem se vydáte na pátrání do ulic zcela otevřeného města, které je celé postavené z LEGO kostiček.

Staň se superpolicistou a předveď kriminálníky LEGO CITY spravedlnosti! LEGO CITY Undercover hráčům nabízí vše, co si dnes už s LEGO videohrami automaticky spojují: klasický herní systém, spoustu akce, jedinečný humor a ještě mnohem víc. V tomto akčním titulu se dohromady mísí rysy plošinovky, hádanky, průzkum, boj, HD grafika a originální příběh se spoustou vtipů. K dispozici je hromada vzrušujících misí, přes 100 dostupných vozidel a množství postav, které je možno postupně zpřístupnit. Díky tomu všemu je LEGO CITY skutečně rušným městem!

LEGO Star Wars: The Force Awakens

Třicet let po zničení druhé Hvězdy smrti poslední jedi Luke Skywalker zmizel a Prvnímu řádu tak nic nebrání ve zničení poslední hrozby, kterou představují rebelové vedeni princeznou Leiou.

Jak jsme již u LEGO her zvyklí, těšit se můžete na humorné zpracování příběhu ze světa Star Wars, který pobaví všechny věkové kategorie.

LEGO Marvel Avengers

Všichni agenti SHIELDU pozor! Příchod nových LEGO Avengers se nezadržitelně blíží! Naverbujte do svého týmu nové i staré hrdiny a společně se postavte zlu, které na vás čeká!

LEGO Jurassic World

Vydej se do Jurského parku - unikátního zábavního střediska, v němž příroda znovu svedla dohromady tvory oddělené časovou propastí několika milionů let. V této hře si budeš moci naplno užít příběhy všech čtyř filmů, které v době svého vydání způsobily naprostou senzaci. Tak co - troufneš si postavit se tváří v tvář T-Rexovi a hladovým velociraptorům?

LEGO Movie

Připomeň si události, které se staly ve filmu LEGO Příběh, který pojednává o Emmetovi - nejobyčejnějším klukovi pod sluncem, který je ovšem shodou náhod považován za jediného možného zachránce naší planety. Je navzdory své vůli odveden do společenstva cizinců, kteří se musejí vydat na velkolepou výpravu, jejímž cílem je porazit zlého tyrana. Kostky budou lítat vzduchem, bránice se bude třást pod náporem vtípků, ale hlavně - hrát se to bude parádně, jako vždy.

Další LEGO hry

Poznejte úžasná LEGO dobrodružství v kostičkovém světě. Připravte se na pána Prstenů, superhrdiny od Marvelu, Hvězdné Války, Harryho Pottera a mnohé další.

LEGO herní doplňky

V nabídce máme i spoustu herních doplňků s motivy LEGO. Ať už se jedná o klíčenky, baterky, trička a další užitečné věcičky, s nimiž dáš na odiv svou náklonnost k této legendární stavebnici.