LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Datum vydání: 20.10.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 98582 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - V LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je galaxie Tvá. Tato zcela nová hra pro konzole umožní hráčům znovu prožít nezapomenutelné momenty a nonstop akci ze všech 9 filmů v rámci legendární Skywalker ságy, a to včetně tolik typického humoru známého z oblíbených LEGO her.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE Nintendo Switch
Edice
Standard Edition
1 699 Kč
Předobjednávka
1 699 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 20.10.2020
Zásilkovna 20.10.2020
Česká pošta - Balík na poštu 20.10.2020
Česká pošta - Balík do ruky 20.10.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace


LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

V LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je galaxie Tvá. Tato zcela nová hra pro konzole umožní hráčům znovu prožít nezapomenutelné momenty a nonstop akci ze všech 9 filmů v rámci legendární Skywalker ságy, a to včetně tolik typického humoru známého z oblíbených LEGO her. Hra přenese hráče do rozsáhlého světa Star Wars a umožní převzít kontrolu nad stovkami postav, lodí a vozidel a nabídne tak možnost utvářet si svou vlastní cestu napříč galaxií.

  


HERNÍ OBSAH:

  • Objevuj Ságu v libovolné posloupnosti - Hráči budou mít okamžitou možnost vstoupit do kteréhokoliv z 9 filmů Star Wars a je jen na nich, kam půjdou a jaký zvolí postup hrou.
  • Typický humor známý z her LEGO - Užij si všechny nezapomenutelné momenty z filmové ságy okořeněné zábavným LEGO humorem.
  • Převezmi roli ikonických hrdinů a padouchů - Hra nabídne stovky hratelných postav napříč galaxií z každé éry. Hráči mohou hrát například jako Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 a mnoho dalších hrdinů, nebo mohou přestoupit na stranu temna a zahrát si jako Darth Vader, Emperor Palpatine, Kylo Ren, a mnohem více.
  • Objevuj legendární lokace - Hráči mohou navštívit legendární lokace známé z filmů Star Wars, jako je poušť Geonosis, bažiny Dagobah nebo sněžné pláně základny Starkiller Base. Budou mít možnost cestovat vesmírem a později se vrátit na jakoukoliv planetu.
  • Vždy pro celou rodinu - Hra LEGO Star WarsTM: The Skywalker Saga nabídne zábavu pro všechny děti bez rozdílu věku a nudit se u ní nebudou ani dospělí.

Foto & Video