LEGO Jurassic World (PC) DIGITAL

Napínavá dobrodružství přetvořená do LEGO světa a vyprávěná s klasickým LEGO humorem od TT Games, vás zavedou do nezapomenutelných scén a akčních sekvencí filmů a dovolí tak fanouškům zahrát si klíčové momenty příběhu a dají jim šanci prozkoumat rozsáhlé prostředí Isla Nublar a Isla Sorna.
PC
Vyšlo: 12.6.2015
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1232661
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
499 Kč
LEGO Jurassic World (PC) DIGITAL LEGO Jurassic World (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
499 Kč

Podrobné informace

7T

LEGO Jurassic World™, mapující epické příběhy filmů Jurský Park, Ztracený svět: Jurský Park, Jurský Park III a také skvěle hodnoceného Jurského světa, je první videohra, kde budou hráči moct prožít všechny čtyři "Jurské" filmy. Napínavá dobrodružství přetvořená do LEGO světa a vyprávěná s klasickým LEGO humorem od TT Games, vás zavedou do nezapomenutelných scén a akčních sekvencí filmů a dovolí tak fanouškům zahrát si klíčové momenty příběhu a dají jim šanci prozkoumat rozsáhlé prostředí Isla Nublar a Isla Sorna.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Znovu prožijte klíčové momenty všech čtyřech "Jurských" filmů: Dobrodružství, které se připravovalo 65 milionů let - nyní v klasickém LEGO kostičkovém provedení!
  • Rozsévejte zkázu jako LEGO dinosaurus: Vyberte si ze 20 dinosaurů jako přátelský Triceratops, nebezpečný Raptor, bláznivý Compy a nebo dokonce impozantní T. rex.
  • Upravujte si svojí kolekci dinosaurů: Sbírejte LEGO jantar a experimentujte s DNA, abyste vytvořili dinosaury jako Dilophosaurus Rex.
  • Osidlujte a prozkoumávejte Isla Nublar a Isla Sorna: Umisťujte vaše unikátní dinosaury do výběhů při plnění speciálních Free Play misí.
  • Hrajte s rodinou a přáteli díky jednoduchému připoj/odpoj hernímu systému. (Dostupné pouze na konzolích.)

 

 

 

LEGO JURASSIC WORLD software © 2015 TT Games Ltd. Vyrobeno splečností TT Games na základě licence od skupiny LEGO Group. LEGO, logo LEGO, konfigurace kostiček a zámků a minifigurek jsou ochranné známky skupiny LEGO Group. © 2015 The LEGO Group. Všechny ostatní ochranné známky a autorská práva jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

WB GAMES LOGO, WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc.
(s14)

HW požadavky

Windows Vista/7/8 s posledními service packy a aktualizacemi; Intel Core 2 Duo nebo podobný dvoujádrový procesor od AMD; 2 GB RAM; grafická karta NVIDIA GeForce 7600GS nebo ATI Radeon 1950 s 256 MB videopaměti; DirectX 10; stálé připojení k internetu; 10 GB volného místa na disku

Foto & Video