LEGO Indiana Jones : The Original Adventures

Po úspěchu Lego Star Wars přichází do Lego světa i Indiana Jones a všechny jeho 3 slavné výpravy. Jeho věrným společníkem při tom bude proslulý bič, díky kterému bude moci sbírat předměty, překonávat propasti, či dokonce odzbrojovat své nepřátele.
PC
Vyšlo: 10.1.2015
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D51968
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
509 Kč
LEGO Indiana Jones : The Original Adventures LEGO Indiana Jones : The Original Adventures
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
509 Kč

Podrobné informace

PEGI 7 Násilí Steam verze hry

Po úspěchu Lego Star Wars přichází do Lego světa i Indiana Jones a všechny jeho 3 slavné výpravy. Jeho věrným společníkem při tom bude proslulý bič, díky kterému bude moci sbírat předměty, překonávat propasti, či dokonce odzbrojovat své nepřátele. Jako v každém správném dobrodružství se budete i zde přehupovat z liány na liánu, plavat ve vodě s krokodýly, skákat přes převisy a unikat nejrůznějším pastím a dalším nečekaným nástrahám. Na pomoc si navíc můžete přizvat svého kamaráda a vybrat si ze široké nabídky známých postav.

Co nás čeká?

  • Oblíbený hrdina v nezaměnitelném klobouku se vrací na filmové plátno v novém snímku Indiana Jones a Království křišťálové lebky. Oslavte tento velkolepý návrat vzpomínkami na jeho předchozí filmová dobrodružství spolu s LEGO Indiana Jones.
  • The Original Adventure obsahuje nezaměnitelný a dobře známý humor klasického Indiana Jonese. Použijte Indyho bič jako multifunkční útočnou zbraň, prostředek k odzbrojení protivníka, pomocníka při cestě přes alternativní cesty nebo při aktivování různých pák, komunikujte pomocí něho se světem LEGO objektů a puzzlí.
  • V LEGO Indy jsou postavy poprvé zasazeny do svého prostředí, mohou plavat, šplhat, slézat skalní lišty a vyzvednout a posunout objekty.
  • Používejte různé zbraně z okolí v boji proti nepřátelům (např. židle, zbraně, meče, láhve). Odemkněte více než 60 hratelných postav, včetně ničemů i Indyho pomocníků (Marion Ravenwood, Kraťas, Rene Belloq, Willie Scott, Marcus Brody, Jones senior a Mola Ram).
  • Vytvořte jedinečné hratelné charaktery, jako je Sallah Scott nebo Mola Round, smícháním a přiřazením LEGO částí těla ostatních hratelných postav.
  • Objevujte planetu a řešte hádanky, které podporují kreativní myšlení, s využitím týmové práce a unikátních stavitelských situací možných pouze v LEGO světě.
  • Kooperativní hraní hry nabádá rodiče, aby se podělili o dědictví Indiana Jonese se svými dětmi zábavným a humorným způsobem.


HW požadavky

Windows XP/Vista, 1 GHz CPU, 256 MB RAM (512 pro WinVista), 4 GB volného místa na harddisku, 128 MB grafická karta s podporou Shader Model 2.0, DVD-ROM

Foto & Video