LEGO Dimensions Starter Pack

Bazar
Kód produktu: P47988 /
Záruka: 2 roky
Popusťte uzdu kreativitě a vydejte se na úžasné dobrodružství s LEGO Dimensions – jedinečným spojením stavěcí a počítačové hry, kdy jen vy rozhodujete, s jakou postavou a do jakého ze známých světů se podíváte – přičemž ultimátním cílem je porazit zlého lorda Vortecha, který se chystá zničit celé universum.
Platforma
Xbox ONE
1 999 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
LEGO Dimensions Starter Pack LEGO Dimensions Starter Pack
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 999 Kč

Podrobné informace

LEGO Dimensions Starter Pack


Popusťte uzdu kreativitě a vydejte se na úžasné dobrodružství s LEGO Dimensions – jedinečným spojením stavěcí a počítačové hry, kdy jen vy rozhodujete, s jakou postavou a do jakého ze známých světů se podíváte – přičemž ultimátním cílem je porazit zlého lorda Vortecha, který se chystá zničit celé universum. Seberte své přátele a společně používejte své charaktery a vozidla v kombinacích, které jste si dosud ani nedovedli představit. LEGO policista projíždějící ulicemi ve stroji času DeLorean z Návratu do budoucnosti? Nindžové z Ninjago bojující společně s Wonder Woman? Jediná překážka, která vám stojí v cestě vymýšlet neuvěřitelná spojení, je vaše vlastní představivost.S tímto startovacím balíčkem získáte vše, co je třeba k úplnému ponoření se do světa Lego Dimensions. Kromě videohry balení obsahuje rovněž i speciální podložku s teleportem, na který položíte vaše figurky a přenesete je do virtuálního světa za obrazovkou. Samozřejmě až poté, co si vše z LEGO kostiček pěkně postaru postavíte. Posléze si již můžete dokoupit další figurky, vozidla a doplňky pro vaše postavy, které disponují jedinečnými zvláštními schopnostmi, takže každé ponoření do rozmanitého světa bude unikátní.

Lego Dimensions Starter Pack obsahuje:

  • Videohru LEGO Dimensions
  • LEGO podložku
  • Kostičky k vybudování LEGO Gateway teleportu
  • 3 LEGO figurky (Batman, Gandalf, Wyldstyle)
  • LEGO vozidlo Batmobile

Foto & Video