LEGO City Undercover

Vyšlo: 07.04.2017 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 54274 /
Záruka: 2 roky
Máš již tuto hru? Vykoupíme ji! Získáš tak jinou hru levněji
Ve hře LEGO City Undercover pronásleduje Chase McCain, policista v utajení, nebezpečného zločince Rexe Furyho. Ten totiž spustit poslední vlnu zločinu v LEGO City. Spolu s Chasem se vydáte na pátrání do ulic zcela otevřeného města, které je celé postavené z LEGO kostiček.
Platforma
Nintendo Switch
Nintendo Switch PlayStation 4 Xbox ONE PC
999 Kč
Pouze na prodejnách
699 Kč
Pouze na prodejnách
999 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
LEGO City Undercover LEGO City Undercover
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
999 Kč

Podrobné informace

Ve hře LEGO City Undercover pronásleduje Chase McCain, policista v utajení, nebezpečného zločince Rexe Furyho. Ten totiž spustit poslední vlnu zločinu v LEGO City. Spolu s Chasem se vydáte na pátrání do ulic zcela otevřeného města, které je celé postavené z LEGO kostiček.

Staňte se superpolicistou a předveďte kriminálníky LEGO CITY spravedlnosti! LEGO CITY Undercover hráčům nabízí vše, co si dnes už s LEGO videohrami automaticky spojují: klasický herní systém, spoustu akce, jedinečný humor a ještě mnohem víc. V tomto akčním titulu se dohromady mísí rysy plošinovky, hádanky, průzkum, boj, HD grafika a originální příběh se spoustou vtipů. K dispozici je hromada vzrušujících misí, přes 100 dostupných vozidel a množství postav, které je možno postupně zpřístupnit. Díky tomu všemu je LEGO CITY skutečně rušným městem!

V roli legendárního policisty Chase McCaina – experta na převleky a také zdawtného běžce – se v přestrojení vydáte po stopě Rexe Furyho, uprchlíka před zákonem. Chyťte toho kriminálníka s pomocí různých obleků a schopností a vraťte ho zpět za mříže, kam patří!

Chase se mimo jiné může přestrojit za horníka, dělníka, lupiče, hasiče nebo farmáře. Jako policista v uniformě může používat svůj komunikátor a najít v oblasti stopy nebo fotografovat podezřelé osoby a díky pistoli se záchytným hákem se dokáže vyšplhat na těžko dostupná místa, zhoupnout se na tyčích nebo něco stáhnout dolů. V roli horníka může rozbíjet balvany a používat dynamit – což vám zaručuje pěkně výbušnou podívanou! Ať už se snažíte vyřešit nějakou hádanku, dostat se do skrytého prostoru, nebo jen jdete po stopách příběhu, každý převlek se vám bude dříve či později hodit.

Chase McCain je skutečným parkourovým profesionálem. Má talent na šplhání, skákání, houpání a salta a je vůbec hbitější, než by se dalo slovy popsat. Tyto jeho dovednosti vám přijdou vhod, protože LEGO CITY je čirou náhodou plné překážkových drah – vyrazte na ně a prozkoumáte velkou část města a cestou si ještě přilepšíte o spoustu zajímavých předmětů! Náš hrdina je také expert přes bojová umění a upřímně, LEGO® CITY je plné špinavých lotrů a šílených kriminálníků, kteří by si to s ním rádi rozdali. Nejenže jim Chase umí sám dát do nosu, ale umí se také bránit, chytat a strkat své soupeře – a občas se přihodí, že si budete moci vychutnat superpůsobivý zpomalený záběr na nějaký jeho chvat.

 

 

 

HERNÍ OBSAH:

  • LEGO® CITY ožívá v HD a v jeho otevřeném světě se můžete pohybovat naprosto svobodně
  • Používejte různé převleky a schopnosti v roli legendárního policisty Chase McCaina
  • Zpřístupnit si během hry můžete přes 100 vozů, mezi nimiž si určitě najdete svého favorita

Foto & Video