Lair

Bazar
Kód produktu: P7857 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 3
199 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Lair Lair
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

Ve světě sužovaném přírodní katastrofou bojují dvě civilizace v zuřivé válce o nadvládu nad posledním zdrojem pitné vody v zemi.

Nová hra od společnosti Factor 5, která se podepsala pod hrami jako Turrican a Rogue Squadron, vypráví příběh civilizace a jejího impozantního boje o přežití s nemilosrdnou armádou nepřátel. Jako elitní strážce oblohy budeš létat na nenasytném létajícím drakovi, který je schopný útočit ve vzduchu a i na zemi. Díky schopnosti ovládat 40-tunovou potvoru budeš při svých lovech na obloze pálit, trhat a požírat tisíce nepřátel.

Ovládej dokonalou vojenskou zbraň v sérii pozemních a vzdušných bitek, které jsou protkány epickým a velmi působivým příběhem se zajímavou zápletkou.
Buď svědkem příběhu o konfliktu, zradě a pomstě v úchvatném fantastickém světě plném exotických tvorů, mezi které patří i množství různých draků s individuálními silnými a slabými stránkami.
Tento titul byl navržen tak, aby plně odhalil a využil možnosti konzole PLAYSTATION®3 a jejího bezdrátového ovladače SIXAXIS.