L.A. Noire

Bazar
Kód produktu: P85156 /
Záruka: 2 roky
Hra pro XONE- Užij si násilný kriminální thriller, odehrávající se ve 40. letech v Los Angeles. Projdi si kariéru nadějného policisty Colea Phelpse, pokus se vyřešit zapeklité případy a dopadnout sériového vraha, jenž vrhá stín na celé korupcí a zločinem prolezlé město.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4 Nintendo Switch
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
L.A. Noire L.A. Noire
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

 

L.A. Noire Next Gen

 

Přímo ve zlaté éře poválečného Hollywoodu je Cole Phelps, detektiv zdejších policejních složek vržen do města plného špíny, násilí a zločinu, přičemž jeho úkolem není nic menšího, než proti všemu a všem bojovat svým důvtipem a často i mravenčí policejní prací.

Během svého stoupání po kariérním žebříčku a ve snaze konat dobro se posléze bude muset postavit tváří v tvář nejen celému podsvětí, ale dokonce i členům svého vlastního útvaru, pokud bude chtít odhalit tajemství, které může otřást samotnými základy tohoto zkorumpovaného místa.

L.A. Noire tě postaví před nutnost dobře mířenými otázkami zjistit, kdo mluví pravdu a kdo nestoudně lže. K posouzení ti však pomůže revoluční technologie snímání tváří jednotlivých herců, takže herní postavy ožijí přímo před tvýma očima. Poté už bude jen na tobě, jak se popasuješ se zločiny, které se ve městě skutečně děly od roku 1947 - jedné z nejnásilnějších etap celého Los Angeles.

 

HERNÍ OBSAH:

  • Grafika v detailním Full HD pro Xbox One a úchvatném 4K pro Xbox One X.
  • Obsahuje původní hru a všechen dodatečný obsah včetně nových sběratelských předmětů a detektivních sak, jež můžeš odemknout a jež ti přihrají některou ze speciálních dovedností.
  • Spousta technických a grafických vychytávek pro ještě realističtější vyobrazení města Los Angeles.

 

 


Foto & Video