Klávesnice Logitech G213 Prodigy

Vyšlo: květen 2019 /
Kód produktu: 98277 /
Záruka: 2 roky
-11%
Klávesnice Logitech G213 Prodigy
PC Hardware - Herní klávesnice G213 disponuje klávesami Logitech Mech-Dome, které jsou speciálně přizpůsobeny k tomu, aby zajišťovaly dokonalou odezvu na dotyk a výkonnostní profil srovnatelný s mechanickou klávesnicí.
Pouze na prodejnách
1 599 Kč
1 799 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Klávesnice Logitech G213 Prodigy Klávesnice Logitech G213 Prodigy
PC Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 799 Kč 1 599 Kč

Podrobné informace


Hráči vyžadují pohlcující kvalitu zvuku, a z dobrých důvodů – každý nový herní titul přináší ještě úžasnější zvukové charakteristiky. Souprava G433 se vyznačuje úžasnou kvalitou zvuku v provedení, které je extrémně lehké, odolné a pohodlné.
VÝKONNOST URČENÁ PRO HRY

Herní klávesnice G213 disponuje klávesami Logitech Mech-Dome, které jsou speciálně přizpůsobeny k tomu, aby zajišťovaly dokonalou odezvu na dotyk a výkonnostní profil srovnatelný s mechanickou klávesnicí. Klávesy Mech-Dome mají standardní výšku, aktivační dráhu 4 mm, aktivační sílu 50 g a tichý chod.TECHNOLOGIE LIGHTSYNC RGB

Klávesnice G213 je vybavena pěti individuálními zónami podsvícení, každá přizpůsobitelná z palety přibližně 16,8 milionu barev a různých úrovní jasu pro sladění s tvým stylem, systémem či prostředím. Technologie LIGHTSYNC zajišťuje podsvícení RGB nové generace, které synchronizuje podsvícení a herní profily s tvým obsahem. Vše si můžeš snadno a rychle přizpůsobit pomocí Logitech Gaming Software (LGS).


ODOLNÁ PROTI POLITÍ S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Konstrukční design membrány a rámu klávesnice G213 je stvořen pro reálný život – odolnost proti polití testována až do 60 ml. Výsledkem je klávesnice, která se statečně popere se skutečnostmi každodenního hraní.


INTEGROVANÁ OPĚRKA ZÁPĚSTÍ A POLOHOVACÍ NOŽKY

Nastav si klávesnici do ideální polohy díky možnosti sklopení nožiček do dvou různých úhlů, zmírni nepohodlí či únavu opřením o integrovanou opěrku zápěstí, a hraj pohodlně dále, kolo po kole.

SPECIÁLNÍ OVLÁDACÍ PRVKY PRO MÉDIA


Klávesnice G213 je vybavena speciálními ovládacími prvky pro média, které lze využívat pro přehrávání, pozastavení a ztlumení skladeb či videí během okamžiku. Reguluj hlasitost nebo přeskoč na další skladbu pouhým stiskem tlačítka.


PŘIZPŮSOBENÍ POMOCÍ LOGITECH GAMING SOFTWARE


LGS ti umožní si klávesnici G213 přizpůsobit pro ještě vyšší praktičnost a využitelnost. Nastav si podsvícení RGB, ušetři čas přiřazením různých funkcí některým klávesám, a mnoho dalšího.

OBSAH BALENÍ:

 • Klávesnice
 • Uživatelská dokumentace

SPECIFIKACE:

 • Výška: 218 mm
 • Šířka: 452 mm
 • Hloubka: 33 mm
 • Hmotnost (bez kabelu): 1000 g
 • Typ připojení: USB 2.0
 • USB protokol: 2.0
 • Rychlost USB: Vysokorychlostní
 • Indikátory LED: ano
 • Podsvícení: RGB (5zónové)
 • Délka kabelu (napájení / nabíjení): 1,8 m

Foto & Video