Kinect Nike Fitness

Bazar
Kód produktu: P14597 /
Záruka: 2 roky
Staňte se rychlejšími, silnějšími a zlepšete si fyzičku se soukromým trenérem Nike+ Kinect Training, vyvinutým od základu společností Nike a využívajícím bohatých zkušeností této společnosti na poli atletiky.
Platforma
Xbox 360
299 Kč
Pouze na prodejnách
299 Kč
Kinect Nike Fitness Kinect Nike Fitness
Xbox 360 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

Staňte se rychlejšími, silnějšími a zlepšete si fyzičku se soukromým trenérem Nike+ Kinect Training, vyvinutým od základu společností Nike a využívajícím bohatých zkušeností této společnosti na poli atletiky. Ve spojení s technologií Kinectu pro Xbox 360 přináší Nike+ Kinect Training možnost prvotřídního cvičení přímo do vašeho domova, abyste mohli snáze naplnit své cvičební cíle a dosáhli nových výšin.

Co nás čeká?

  • S pomocí Kinectu můžete vidět, jak se vaše tělo pohybuje, posoudit svou fyzickou sílu a ohebnost, zjistit, co je potřeba zlepšit, a vytvořit si vlastní cvičební plán ušitý na míru vašim potřebám.
  • Nike+ Kinect Training je přizpůsoben pro všechny, ať jste profesionální sportovec nebo úplný začátečník.
  • V rámci čtyřtýdenního fitness plánu můžete navíc spolupracovat s přáteli přes Xbox LIVE v Nike+ komunitě. Nike+ Kinect Training vám tak pomůže udržet si motivaci na každém kroku vaší cesty. Soutěžte ve výzvách, buďte povzbuzením pro své přátele a udržujte se fit.