Kinect Adventure

Bazar
Vyšlo: 03.08.2011 /
Kód produktu: P10886 /
Záruka: 2 roky
Kinect™ Adventures vás zvedne z křesla a vtáhne vás novým způsobem do hry. Spolu s rodinou a přáteli budete skákat, uhýbat a překonávat překážky v průběhu 20 vzrušujících dobrodružství v exotickém prostředí.
Platforma
Xbox 360
39 Kč
Pouze na prodejnách
Kinect Adventure Kinect Adventure
Xbox 360 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
39 Kč

Podrobné informace

Kinect Adventures vás zvedne z křesla a vtáhne vás novým způsobem do hry. Spolu s rodinou a přáteli budete skákat, uhýbat a překonávat překážky v průběhu 20 vzrušujících dobrodružství v exotickém prostředí. Budete spolupracovat při překonávání řvoucích peřejí, překážkových drah a záchraně podmořské laboratoře, do které vniká voda. Pomocí fotografických momentek a živoucích soch můžete vystavovat a sdílet své úspěchy online. Dobrodružství čeká!

  

Co nás čeká?

  • Spolu s rodinou a přáteli budete skákat, uhýbat a překonávat překážky v průběhu 20 vzrušujících dobrodružství v exotickém prostředí.
  • Budete spolupracovat při překonávání řvoucích peřejí, překážkových drah a záchraně podmořské laboratoře, do které vniká voda.
  • Pomocí fotografických momentek a živoucích soch můžete vystavovat a sdílet své úspěchy online. Dobrodružství čeká v Kinect Adventures!