Killing Floor 2

Bazar
Kód produktu: P47387 /
Záruka: 2 roky
Pokud si ještě pamatuješ na řežbu Killing Floor, která partu hráčů postavila proti hordám krvelačných zombíků všech tvarů a barev, tak už máš jasno, o čem bude druhý díl. V něm se opět staneš držitelem jedné z předem připravených tříd a pustíš se do boje proti krvelačným bestiím - ať už je zrovna ovládá počítač, či hráč.
Platforma
PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Killing Floor 2 Killing Floor 2
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

 

Pokud si ještě pamatuješ na řežbu Killing Floor, která partu hráčů postavila proti hordám krvelačných zombíků všech tvarů a barev, tak už máš jasno, o čem bude druhý díl. V něm se opět staneš držitelem jedné z předem připravených tříd a pustíš se do boje proti krvelačným bestiím - ať už je zrovna ovládá počítač, či hráč. Tvůj úkol je jasný - procházet rozličnými mapami míst, nacházejících se na kontinentální Evropě a ničit nepodařené genetické experimenty společnosti Horzine Biotech. Za každé kolo, které se ti podaří přežít, získáš peníze, které můžeš společně s týmovými hráči utratit za lepší zbraně a vybavení.

  

HERNÍ OBSAH:

  • Brutální řežba - Killing Floor 2 zvedá laťku brutality a ty tak budeš moci nepřítele krájet na malinké plátky. Staň se strůjcem létání končetin, vnitřností a krve vzduchem, ale dávej pozor, ať se to samé nestane tobě.
  • Kooperativní mód pro 6 hráčů a sólo hra - Chceš zjistit, jak dlouho vydržíš vzdorovat zombie hordám sám? Nebo se rovnou vrhneš do klasického kooperativního módu a zazáříš jako člen týmu?
  • Mód Versus - KF2 přináší PVP mód, v němž se polovina hráčů stane Zombíky a bude se snažit všechny hráče zlikvidovat dřív, než se jim podaří zabít bosse úrovně. Ve druhém zápase se poté situace otočí a vítězem se stane ten, kdo bude mít na konci obou zápasů větší týmové skóre. Řežba až pro 12 lidí!
  • Hrůzu nahánějící nepřátelé - Staří známí se vracejí zpět a jsou chytřejší a krvelačnější! Nyní lépe spolupracují v hordě, takže ti přinesou mnoho infarktových situací, jež posunou hororový zážitek do nových sfér.
  • Vylepšený systém perků - Všechny perky se nyní lépe podílejí na tvém herním stylu, jenž se bude vylepšovat s každou hordou, kterou přežiješ.
  • Změněný systém útoků na blízko - Využij nového systému útoků na blízko a udeř zombíky do kloubů a dalších míst, kde to bolí nejvíce.

Foto & Video