Karetní Hra - Dobble: Kids

Výprodej
Vyšlo: 03.10.2014 /
Lokalizace: Česky /
Kód produktu: 42361 /
Záruka: 2 roky
Dobble Kids je zábavná společenská hra pro děti, přičemž cílem je co nejrychleji nalézt a pojmenovat stejná zvířátka na obou kartách. Hodí se pro nácvik postřehu, rozeznávání tvarů a výuku jmen oblíbených zvířátek.
Pouze na prodejnách
299 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Karetní Hra - Dobble: Kids Karetní Hra - Dobble: Kids
Deskové hry Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

Dobble Kids je zábavná společenská hra pro děti, přičemž cílem je co nejrychleji nalézt a pojmenovat stejná zvířátka na obou kartách. Hodí se pro nácvik postřehu, rozeznávání tvarů a výuku jmen oblíbených zvířátek. Stejně jako její velký bratr Dobble, nabízí i dětská verze pět mini her, u nichž se pobaví zaručeně všichni! Tři jsou inspirovány klasickou verzí, zatímco dvě byly navrženy speciálně pro tuto dětskou sestřičku. Hra je velice rychlá, většinou všechno stihnete do 5 minut a je vhodná pro děti již od 4 let věku.

Děti zde hledají dvě stejná zvířátka na kartičkách, přičemž aby to nebylo tak jednoduché, čeká na vás hned 5 různých herních módů - Skrývačka, Pět prstů, jež otestuje především rychlost, dále Pekelná věž, Studna a nakonec Otrávený dáreček, během něhož se budete snažit zbavit se svých karet a naopak je předat bezradnému soupeři.

Hra je kompletně v českém a slovenském jazyce.

Doporučený věk: od 4 let

Počet hráčů: 2 - 5 hráčů

Herní doba: cca 5 - 10 min.

Obsah balení:

  • 30 kulatých karet se 30 zvířátky
  • Česká a slovenská pravidla

Foto & Video