Jurassic World Evolution

Vyšlo: 03.07.2018 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 88835 /
Záruka: 2 roky
-23%
Jurassic World Evolution
Hra pro XONE - Autoři veleúspěšné simulace budování zábavního parku Planet Coaster tě u příležitosti nového celovečerního filmu Jurský svět: Zánik říše zvou na tropické souostroví Las Cinco Muertes a nabízejí ti příležitost vybudovat na něm svůj vlastní dinosauří park.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
999 Kč
Pouze na prodejnách
599 Kč
Pouze na prodejnách
999 Kč
1 299 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Jurassic World Evolution Jurassic World Evolution
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 299 Kč 999 Kč

Podrobné informace


Jurassic World Evolution

 

Autoři veleúspěšné simulace budování zábavního parku Planet Coaster tě u příležitosti nového celovečerního filmu Jurský svět: Zánik říše zvou na tropické souostroví Las Cinco Muertes a nabízejí ti příležitost vybudovat na něm svůj vlastní dinosauří park.

Postav si svůj vlastní park, vylepšuj výběhy, dohlížej nad bezpečností a mezitím vymýšlej nové druhy dinosaurů a dalších zvířat, které tvé návštěvníky přivedou v úžas. Tam, kde John Parker Hammond selhal, ty uspěješ!

  

HERNÍ OBSAH:

  • Poznej jurskou ságu v celém jejím rozsahu a vybuduj vlastní Jurský svět.
  • Ujmi se velení nad operacemi na legendárních ostrovech ze souostroví Muertes a přiveď k životu majestátní dinosaury, kteří v lidech vyvolávají úžas, ale zároveň i vzbuzují pocit ohrožení. Ve jménu vědy, pro zábavu nebo v zájmu bezpečnosti buduj nejistý svět, v němž si život vždy najde cestu.
  • S pomocí bioinženýrství vytvářej dinosaury, kteří uvažují, cítí a inteligentně reagují na okolní prostředí. Pohraj si se samotným životem a vtiskni svým dinosaurům unikátní chování, povahové rysy i vzhled, potom je zkroť a z peněz, které díky nim vyděláš, financuj své globální pátrání po ztracené dinosauří DNA.
  • Řiď své impérium prostřednictvím propracovaných manažerských nástrojů nebo se výzvám na zemi i ve vzduchu postav tváří v tvář. Rozšiřuj své ostrovy a zvol si vlastní cestu ve zbrusu novém příběhu, ve kterém na tebe čekají nejenom známé oblíbené postavy, ale také nepřeberné množství dalších prvků, kterým dala vzniknout více než dvě desetiletí existence jurské ságy.