Journey to the Savage Planet

Bonus: Tuba slizu
Datum vydání: 31.01.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 984082 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Xbox One - Vítej v průkopnickém programu! V této optimistické a barevné kooperační dobrodružné hře hraješ za nejnovějšího rekruta Kindred Aerospace. Vysadí tě na neznámé planetě s minimem vybavení a bez reálného plánu, a tak musíš objevovat, katalogizovat cizozemskou flóru a faunu a rozhodnout, zda je tato planeta vhodná k lidskému osídlení.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
Edice
Standard Edition
749 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 31.01.2020
Zásilkovna 31.01.2020
Česká pošta - Balík na poštu 31.01.2020
Česká pošta - Balík do ruky 31.01.2020
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Journey to the Savage Planet Journey to the Savage Planet
Xbox ONE Krabicové vydání
Předobjednávka
749 Kč

Podrobné informace


Journey to the Savage Planet

Vítej v průkopnickém programu! V této optimistické a barevné kooperační dobrodružné hře hraješ za nejnovějšího rekruta Kindred Aerospace. Vysadí tě na neznámé planetě s minimem vybavení a bez reálného plánu, a tak musíš objevovat, katalogizovat cizozemskou flóru a faunu a rozhodnout, zda je tato planeta vhodná k lidskému osídlení. Ale možná že nejsi první, kdo na tuto planetu vkročil... Vzhůru za dobrodružstvím! Hodně štěstí – a pozor na ten sliz!


  


HERNÍ OBSAH:

  • Kooperace pro 2 hráče - Hraj sólo nebo pozvi kamaráda.
  • Zkoumej, bojuj a katalogizuj - Prozkoumej 4 různé biomy na planetě AR-Y 26. Skenuj a katalogizuj cizozemskou flóru a faunu vlastním tempem. Objev přes 30 tvorů, z nichž každý vykazuje jedinečné chování, hrozby a dovednosti. Plň úkoly založené na hráčích a objevuj přitom stovky sběratelských předmětů a tajemství.
  • Vylepšuj a postupuj - Získej přístup k novým oblastem tím, že si budeš vylepšovat vybavení včetně laserové pistole, jetpacku pro vyšší skoky, raketových bot pro svižný úprk a dalších. Tvá věrná 3D tiskárna promění veškerý starý vesmírný odpad, na který narazíš, na užitečné předměty!
  • Odhal tajemství - Jsi skutečně sám? Vyřeš záhadu a dokonči svůj průzkum planety.


Foto & Video