James Cameron's Avatar: The Game

Bazar
Vyšlo: 29.09.2010 /
Kód produktu: P10249 /
Záruka: 2 roky
James Cameron's Avatar: The Game je počítačová hra vytvořená podle vysoce oceňovaného celovečerního filmu Avatar od známého režiséra Jamese Camerona.
Platforma
PlayStation 3
299 Kč
Pouze na prodejnách
299 Kč
James Cameron's Avatar: The Game James Cameron's Avatar: The Game
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

James Cameron's Avatar: The Game je počítačová hra vytvořená podle vysoce oceňovaného celovečerního filmu Avatar od známého režiséra Jamese Camerona. Počítačová hra vás zavede do těžko představitelného světa kdesi v samotném nitru planety Pandora. Setkáte se s Na'vi, původními obyvateli tohoto světa a získáte možnost objevit nové formy života - takové, jaké jste ještě v žádné počítačové hře neviděli. Po rozhoření konfliktu mezi korporací RDA, vesmírným obchodnickým konsorciem hledajícím cenné zdroje, a Na'vi se hráči vrhnou do víru bojů o srdce planety i osud celé civilizace.

Co nás čeká?

  • Ponořte se hluboko do neuvěřitelného světa planety Pandora a podívejte se na vesmír Jamese Camerona ze své vlastní perspektivy.
  • Bojujte za sebe, RDA nebo Na'vi. Upravte si více jak 60 zbraní RDA a Na'vi. Zvolte si své dovednosti: 20 za každý klan. Projeďte se ve všech vozidlech a na všech zvířatech. Zvětšete si bojiště v on-line hře.
  • Vytvořte si svou jedinečnou postavu a procházením neuvěřitelného světa získejte nové dovednosti.