INSIDE/LIMBO Double Pack

Bazar
Kód produktu: P85045 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Pořiď si dvojité balení zajímavých adventur od proslulých dánských tvůrců ze studia Playdead a pusť se do dvou nevšedních dobrodružství, která ti nedají spát, dokud neodhalíš všechna tajná zákoutí a neprojdeš je až na samotný závěr.
Platforma
PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
INSIDE/LIMBO Double Pack INSIDE/LIMBO Double Pack
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

 

Pořiď si dvojité balení zajímavých adventur od proslulých dánských tvůrců ze studia Playdead a pusť se do dvou nevšedních dobrodružství, která ti nedají spát, dokud neodhalíš všechna tajná zákoutí a neprojdeš je až na samotný závěr.

 

LIMBO

Limbo

 

V monochromatické plošinovce LIMBO, stylizované do filmového žánru noir hraješ za malého chlapce, jenž se probouzí v potemnělém lese a vydává se na tajemnou výpravu, jejíž konečný cíl zná jen on sám. V cestě mu však stojí spousta smrtících pastí i hádanek, u nichž potrápíš šedou kúru mozkovou. Dokážeš se poprat s nehostinným prostředím i rozličnými obyvateli lesa a přilehlého města a splnit svůj úkol?

 

 


 

INSIDE

Inside

 

INSIDE pokračuje co do hratelnosti tam, kde LIMBO končí, ale tentokrát se náš (odlišný) dětský protagonista ocitne přímo uprostřed tajemného projektu, v němž neznámá korporace experimentuje za účelem vytvoření perfektně poslušných obyvatel. Do hry tak vstupují Orwellovská témata sledování, státní zvůle a vynucování poslušnosti prostřednictvím dohlížejícího aparátu.

 

 


Foto & Video