Infamous 2

Bazar
Kód produktu: P11793 /
Záruka: 2 roky
Ps3 hra Infamous 2 je pokračování původní hry InFamous s Colem MacGrathem v hlavní roli.
Platforma
PlayStation 3
199 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Infamous 2 Infamous 2
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

Ps3 hra Infamous 2 je pokračování původní hry InFamous s Colem MacGrathem v hlavní roli. Hra byla vyvinuta studiem Sucker Punch Productions exkluzivně pro herní konzoli PlayStation 3. Infamous 2 pak nabízí hluboký a emotivní zážitek superhrdiny, který je však superhrdinou proti své vůli.

Pronásledovaný močními můrami minulosti a pocitem viny hrdina Cole MacGrath se vydává na dramatickou cestu do historického města New Marais ve snaze objevit v sobě celý potenciál jeho superschopností, který by využil v konečném zúčtování s temným a děsivým nepřítelem z budoucnosti. Nadaný mimořádnou, téměř boží schopností, Cole je jediný, kdo může zachránit lidstvo. Je otázkou, zda on sám bude chtít?

Ps3 hra iNFAMOUS 2 otevírá svět města Empire City, zničeného masivní explozí, která je předzěstí příchodu nového Zla. Temná entita známá jako „The Beast“ zničila Empire City a míří na jih ničit vše, co jí stojí v cestě. Ve snaze zastavit „The Beast“, Cole míří do New Marais, aby našel vědce o kterém se domnívá, že zná klíč k strategii na zničení tohoto nepřítele.

Hlavní rysy ps3 hry InFamous 2

  • Skutečné superhrdinské zkušenosti – zažijete pocit superhrdiny, který je mocný téměř jako bůh. Příběh budou doplňovat stylizované vidosekvence umocňující začátky a konce bitev s bossy
  • Pokročilé superschoposti – InFamous 2 vám představí komletně předělaný energetický systém a vylepšený systém boje nablízko a další superschopnosti
  • Komplexní otevřený svět – Prozkoumáte živější otevřený svět s vyšší úrovení interaktivity, zobrazující více než 100(!) postav na obrazovce, nové gangy, zničitelné budovy atp..
  • Preciznější průzkum města – lepší animace při lezení a celkovém průzkumu města
  • Ps3 hra InFamous není multiplatformní a nebude vydána pro herní konzole Microsoft XBOX 360 ani Nintendo Wii
  • Doporučený věk pro boj s „The Beast“ je 16 a více let

HW požadavky

Pro hraní hry InFamous je nutná herní konzole Sony PlayStation 3