Hry pro PlayStation 4

Pronikni do světa plného her na PlayStation 4. Ať už jsi fanda dobrodružství, strategie, adrenalinu, sportu nebo jiného žánru, u nás si vybereš. S výkonností konzole PS4 si můžeš být jistý, že si budeš moct vychutnat každou hru v té nejvyšší kvalitě. Pokračuj ve čtení a najdi tu správnou hru přímo pro tebe.

Nejoblíbenější hry pro PS4

 •  Horizon Forbidden West – Akční RPG hra Horizon staví na úspěchu svého předchůdce. Nabízí obrovský otevřený svět plný robotů a dobrodružství. Načerpej atmosféru postapokalyptického prostředí, bojuj s většími stroji a seznam se s novými kmeny.
God of War: Ragnarök - Tato akční adventura sleduje příběh Kratose a jeho syna Atrea, kteří se vydávají na dobrodružnou cestu v severské mytologii, aby našli potřebné odpovědi a připravili se na předpovězenou bitvu, která ukončí svět. Překonej osud a bojuj proti bohům a monstrům z Devíti světů.

 • The Last of Us Part II - The Last of Us je pokračováním kriticky uznávané hry "The Last of Us" a vypráví silný příběh Ellie a Joel v postapokalyptickém světě. Čel všem zombie a překonej cestu plnou strastí.

Akční hry pro PS4

 •  Marvels Spider-Man – Převezmi roli Spider-Mana, prozkoumávej otevřený svět New Yorku, bojuj s padouchy a používej různé schopnosti Petera Parkera. Létej svobodně mezi mrakodrapy napříč New York City a užij si všechny akční scény.

 • Diablo IV – Akční RPG nové generace s nekonečnými zástupy zla. Hlavní příběh se odehrává ve světě Sanctuary, kde se vrací Lilith, dcera nenávisti, aby ovládla svět. Hráči mohou prozkoumat přes 140+ dungeonů, porazit bosse, osvobodit pevnosti a vyvíjet svou postavu s výběrem třídy, schopností a kosmetických předmětů.

Závodní hry pro PS4

 •  Gran Turismo 7 - Tato realistická závodní simulace nabízí širokou škálu vozidel a tratí pro fanoušky automobilového závodění. Gran Turismo 7 je závodní hra, která kombinuje prvky z minulosti, současnosti a budoucnosti série Gran Turismo.

 • The Crew Motorfest - Hra The Crew Motorfest je akční závodní hra s otevřeným světem, která se odehrává na havajském ostrově O'ahu. Hráči mohou prozkoumávat různé trasy, vyzvat se na závod a usednout za volant legendárních licencovaných vozů. Hra je určena pro jednoho hráče i pro kooperativní a multiplayer režim.

RPG hry pro PS4

 •  Hogwarts Legacy - Hra Hogwarts Legacy je poutavé akční RPG s otevřeným světem pro jednoho hráče, odehrávající se v kouzelnickém světě z 19. století. Staň se kouzelníkem a rozvíjej své schopnosti, ovládej kouzla a bojuj proti nepřátelům.

 •  Elden Ring - Vydej se na dobrodružnou cestu skrze propracovaný svět plný postav s vlastní motivací a hrůzostrašných tvorů. Vyber si svůj vlastní herní styl a objevuj dříve neprozkoumané cesty postupu.

Adventura hry pro PS4

 •  Red Dead Redemption 2 – Pokračování westernové akční videohry, která se odehrává na Divokém západě. Hra se odehrává v Americe v roce 1899, kde se gang Van der Linde musí skrývat před muži zákona. Gang se snaží přežít a loupit, přičemž hlavní postava Arthur Morgan se musí rozhodnout mezi věrností k gangu a svými ideály.

 •  Cyberpunk 2077 - Cyberpunk 2077 je sci-fi hra odehrávající se v Night City v roce 2077. Ve světě ovládaném MegaCorps a pouličními gangy se staneš kyberpunkerem a budeš bojovat o svou legendu. Hra nabízí otevřený svět s vysokou grafickou kvalitou a komplexností.

Strategické hry pro PS4

 •  Crash Team Rumble – Crash Team Rumble je nová hra, která posouvá hru Crash Bandicoot do týmové soutěže. Hráči budou závodit o to, kdo jako první nasbírá a uloží dost ovoce Wumpa, aby dosáhli vítězství. Každá postava má jedinečné schopnosti a dovednosti a týmová práce je pro vítězství klíčová.

 •  Talisman: Digital Edition - Talisman: Digital Edition je oficiální adaptací deskové fantasy hry. Obsahuje všechna rozšíření, která kdy vyšla pro fyzickou verzi hry. Nabízí možnost hrát až pro 6 hráčů, ukládat hru a hrát online. K dispozici je také jedinečná soupiska postav a 13 rozšíření.

Sportovní hry pro PS4

 • EA Sports FC 24 - Pokud jsi fanoušek fotbalu, hra s nejnovějšími technologiemi, vylepšenými herními dovednostmi a nejautentičtějším fotbalovým zážitkem, tě rozhodně oslní. Napiš svůj vlastní příběh v Kariéře hráče, rozvíjej klubové legendy v Ultimate Teamu, a zažij skutečnou hru v Hyper Motion.

 • NBA 2K24 - NBA 2K24 je basketbalová hra s vylepšenou hratelností a realistickou grafikou. Obsahuje režimy MyPLAYER, MyCAREER a MyTEAM s neomezenými personalizačními možnostmi. Mamba Moments umožňuje hráčům zažít nejlepší výkony Kobeho Bryanta.

Multiplayer hry pro PS4

 •  Fortnite – Online akční hra s několika doplňkovými balíčky s názvem Anime Legends, Transformers Pack a další.

 •  Little Big Planet - Hra LittleBigPlanet přináší tři nové postavičky - Toggle, OddSock a Swoop, které doprovázejí hlavního hrdinu Sackboye. Sackboy získává nové schopnosti a bonusové předměty, které mu pomáhají překonávat překážky a porazit zlotřilého Newtona. Využij nástroje pro úpravu a sdílej své vlastní tvorby se světem.

Hry pro děti pro PS4

 •  Minecraft – Tato kreativní hra ti umožní budovat kostičkové světy a objevovat je křížem krážem.

 •  LEGO hry (např. LEGO Star Wars, LEGO Jurassic World, LEGO Harry Potter) - Tyto hry jsou vhodné pro děti a nabízejí zábavu ve světech postavených z LEGO kostek.

více méně