Hry pro Nintendo Switch

Nintendo Switch je velmi populární herní konzole, která nabízí širokou škálu her z různých žánrů, a to pro všechny hráče. Ať už hledáš hry pro malé i velké, z naší nabídky si rozhodně vybereš. Najdeš zde seznam nejprodávanějších, nejoblíbenějších a dalších her. Konečný výběr je však na tobě. Přečti si více a vyber si hru přímo pro tebe.

Nejprodávanější hry na Nintendo Switch

 •  Animal Crossing: New Horizons - Ve hře Animal Crossing: New Horizons si můžeš vytvořit vlastní postavu, domov a ostrovní ráj, sbírat materiály a vytvářet nábytek a nástroje, zapojit se do různých aktivit jako zahradnictví a rybolov, a navazovat vztahy s NPC postavami.

 •  Mario Kart 8 Deluxe – Hra Mario Kart 8 Deluxe obsahuje všechny okruhy a postavy z původní verze, včetně dříve vydaných DLC. Nově je možné hrát za Inklingy z hry Splatoon a využít nové fíčury Smart Steering, které pomáhají začátečníkům.

 •  The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - Hra The Legend of Zelda s podtitulem Tears of the Kingdom přináší nové dobrodružství v otevřeném světě království Hyrule. Přidej se k Linkovi a princezně Zeldě a putuj mezi poli, lesy a horami a objevuj pozůstatky zpustošeného království.

Nejoblíbenější hry na Nintendo Switch

 •  Super Mario Bros - Klasická hra Mario se stává ještě bláznivější díky novým předmětům, které mění průběh hry. Těš se na nečekané události nazvané Wonder Effects. Vyber si mezi různými postavami, včetně Maria, Luigiho, Peach, Daisy, Yoshi a Toada. Novým Power-Upem je proměna ve slona Maria, který může porazit nepřátele pomocí svého chobotu.

 •   Mortal Kombat – Warner Bros Games přináší novou hru Mortal Kombat 1, která přináší znovuzrození vesmíru Mortal Kombat. Hra obsahuje přepracované verze ikonických postav a nabízí zcela nový příběh s oblíbenými postavami série.

 •  Série Pokémon – Pokud miluješ Pokémony, stačí si vybrat z jedné z her v naší nabídce, kde najdeš Pokémon Sword, Pokémon Shield, Pokémon Scarlet & Violet, Detective Pikachu Returns a další.

Hry podle žánru na Nintendo Switch

RPG hry

 •  Red Dead Redemption - Red Dead Redemption je epická westernová hra s hlubokým příběhem, který sleduje bývalého psance Johna Marstona, který pronásleduje bandu zločinců. Hra obsahuje příběh pro jednoho hráče a hororové rozšíření s tematikou zombie.

 •  Xenoblade The Chronicles 3 – Nech se přenést do obrovského světa, kde se setkáš s hlavními postavami Noaem a Miou. Příběh se zaměřuje na konflikt mezi národy Keves a Agnus a jejich boj o přežití.

Akční hry

 •  Grand Theft Auto: The Trilogy - GTA: The Trilogy - The Definitive Edition je kolekce tří klasických her - Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas, které byly vylepšeny pro novou generaci konzolí. A co můžeš očekávat? Nové nasvícení, upravené prostředí, textury ve vysokém rozlišení a vylepšené ovládání.

 •  Dark Souls - Přepracovaná verze kultovního hardcore RPG Dark Souls s možností hry po síti a komunitním obsahem včetně PvP arén. Hráči budou často umírat, ale poražení protivníků přináší nepřekonatelný pocit. Hra vyžaduje učení a poznávání slabých míst protivníků.

Hry pro děti a rodinu na Nintendo Switch

 •  Splatoon 3 - Týmová střílečka s barvami a postavami z inkluzivního světa. Vstup do Splatlands, bitevního prostředí obývaného Inklings a Octolings. Splatsville je město chaosu ve sluncem spálené poušti. Nové pohyby a zbraně umožňují bojovníkům úhybné manévry a pokrytí většího území.

 •  Pikmin 4 - Pikmini se vrací ve hře Pikmin 4 s novou misí na záhadné planetě. Pikmini jsou malá stvoření různých tvarů, velikostí a barev, která mohou růst a vyvíjet se společně s hráčem. Hra nabízí nové dobrodružství, ve kterém budeš využívat sílu Pikminů a strategii k překonání překážek na planetě.

 •  Kirby’s Return to Dream Land Deluxe - Nová verze hry Kirby’s Adventure Wii umožňuje až čtyřem hráčům připojit se ke Kirbymu a jeho přátelům na cestě skrze Dream Land. Ve hře budeš mít za úkol Magolorovi pomoct opravit jeho porouchanou vesmírnou loď. Hra také nabízí celou řadu miniher, které jsou hratelné až ve čtyřech hráčích.

Hry pro více hráčů

 •  Everybody 1-2 Switch - Everybody 1-2-Switch je hra, která nabízí spoustu zábavy a soutěžení v rámci miniher. K účasti je potřeba Nintendo účet, kompatibilní chytré zařízení a připojení k internetu. Cílem je získat co nejvíce bodů a stát se vítězem.

 •  Nintendo Switch Sports - Nintendo Switch Sports je nová kolekce sportovních her pro Nintendo Switch, která nabízí možnost hrát volejbal, fotbal, bowling a další sporty. Hry lze hrát jak s rodinou a přáteli offline, tak i online s hráči z celého světa.

 •  Just Dance 2024 - Just Dance je hudební videoherní platforma, která nabízí 40 písní od nejnovějších hitů až po oblíbené klasiky. Mezi písněmi jsou například "Flowers" od Miley Cyrus, "Titi Me Pregunto" od Bad Bunny, "How You Like That" od BLACKPINK a další. Kromě toho je k dispozici měsíční zkušební verze zdarma se stovkami skladeb a další digitální obsah.

A to zdaleka není vše. V nabídce najdeš spoustu dalších her, ať už sportovních, tanečních, či ostatních žánrů. Žebříček her na Nintendo Switch se pravidelně mění, ale pokud chceš vědět, které hry se právě chystají, sleduj náš herní kalendář.

více méně