Hry a digitál

Hledáš Xbox hry, se kterými si užiješ mnoho zábavy? Vyber si hru nejen podle oblíbeného žánru, ale také podle kompatibility s konzolí Xbox Series nebo Xbox One. V naší nabídce najdeš hry různých žánrů. Máš raději akční, dobrodružné, závodní či strategické hry? Chceš mít větší představu o tom, co si vybrat? Pokračuj ve čtení.

Krabicové hry: Fyzické kopie her pro Xbox zakoupíš přímo v obchodě či na webu. Tento typ hry je skvělý pro sběratele a nabízí možnost následného prodeje.

Digitální hry: Digitální hry pro Xbox přicházejí ve formě kódu, který okamžitě obdržíš e-mailem. Stačí ho aktivovat ve svém Microsoft účtu a poté můžeš hru stáhnout.

Hry pro Xbox Series

Hry pro Xbox Series S/X ti otevírají dveře do světa s detailním rozlišením, využívají moderní technologii pro realistické osvětlení pomocí ray tracingu a nabízejí okamžité načítání.

 •  Forza Motorsport
Forza Motorsport nabízí více než 500 skutečných aut, 20 živých prostředí s dynamickým počasím a jízdními podmínkami, fotorealistickou grafiku s novými systémy poškození a fyzikou pneumatik, soutěže s umělou inteligencí a možnost závodu s přáteli v online režimu.

 •  Resident Evil 4
Resident Evil 4 je hra, ve které agent Leon S. Kennedy pátrá po prezidentově unesené dceři, kterou unesl kult Los Illuminados. Hra se odehrává v evropské vesnici, ve které se setkáš s hrůzami, kterým budeš muset čelit.

 •  Star Wars Jedi: Survivor
Prozkoumej nespoutanou galaxii ve hře Star Wars Jedi: Survivor. Příběh je věnován Calu Kestisovi, mocnému rytíři Jedi. Čekají tě boje proti Impériu, nové schopnosti, světelné meče, průzkum nových planet a spousta dalších prvků.

Hry pro Xbox One

Hry pro Xbox One stále zůstávají v čele díky své výkonnosti a schopnosti přinášet rozmanité herní zážitky. Tyto konzole nadále obohacují herní svět prostřednictvím široké škály možností a výkonných funkcí.

 •  Elden Ring - Elden Ring ti nabízí propracovaný svět s různými postavami, temnými tajemstvími a možností volby vlastní cesty. Ponoř se do rozsáhlé krajiny a vytvoř si vlastní herní styl díky široké škále zbraní, magických schopností a dovedností.

 •  Grand Theft Auto: The Trilogy - GTA: The Trilogy spojuje tři ikonické hry, Grand Theft Auto III, Vice City a San Andreas. Každá hra nabízí jedinečný příběh a prostředí umožňující zažít podsvětí zločinu v různých městech.

 • Mafia Trilogy - Zažij všechny tři éry této série na konzoli Xbox One. Hra nabízí kompletně přepracovanou verzi původní hry z roku 2002, remasterovanou hru z roku 2010 v HD kvalitě s veškerým DLC a kompletní vydání původní hry z roku 2016 s veškerým DLC.

Exkluzivní herní tituly pro Xbox One a Xbox Series

 • Forza Horizon - Série závodních her nabízejících otevřené světy, skvělou grafiku a realistický zážitek ze závodění. Důraz je kladen nejen na závodění samotné, ale i na prozkoumávání krásných prostředí.

 •  Halo Infinite - Legendární série FPS stříleček, která je symbolem Xboxu. Halo nabízí bohatý příběh, epické bitvy a multiplayerové zážitky.

 •  Sea of Thieves – Výlet do světa pirátů plný dobrodružství, průzkumu a námořních bitev. Ideální hra pro ty, kteří chtějí objevovat otevřený mořský svět.

 •  Starfield - Děj se odehrává v roce 2330 v kapse Mléčné dráhy. Cílem hráče je nasbírat tajemné artefakty, které mají význam pro celou lidskou společnost. Hra nabízí otevřenou galaxii, cestování a další prvky.

 •  Simulátory – Xbox je také platforma, na které jsou mimo jiné oblíbené i simulátory. Ať už si vybereš Farming Simulator, Flight Simulator či jiný, u nás si na své přijde každý.

více méně