House of 1000 Doors: Family Secrets Collector's Edition (PC) DIGITAL

Když mrtví nejsou najít svůj klid. Dům 1000 dveří se objevuje na různých místech po celém světě, aby sloužil jako portál pro talentované jednotlivce. Jaké tajemství spojují tyto duše s Kate Reed - spisovatelka, která prožívá obtížné období, sní o návrat slávného období její kariéry?
PC
Vyšlo: 7.11.2016
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1258808
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
239 Kč
House of 1000 Doors: Family Secrets Collector's Edition (PC) DIGITAL House of 1000 Doors: Family Secrets Collector's Edition (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
239 Kč

Podrobné informace

Když mrtví nejsou najít svůj klid. Dům 1000 dveří se objevuje na různých místech po celém světě, aby sloužil jako portál pro talentované jednotlivce. Jaké tajemství spojují tyto duše s Kate Reed -  spisovatelka, která prožívá obtížné období, sní o návrat slávného období její kariéry?

 

Ztracené duše

 

Drama z mystického světa minulosti a současnosti zbystří Tvé smysly. Nechte se unést ze spiritualistické seance do strašidelného domu. Připrav se na působivý příběh, který kombinuje tři tragické vztahy mrtvých:

 

  • Mladá nevěsta, která ztratila svého manžela v hrůzné nehodě a nechce opustit vlak
  • Sochař, který narušil klid hrobu své manželky a trpí kvůli tomu v ledovém pekle
  • Mladá dívka, která pózovala na prokletém portrétu a straší spálené ve spálených troskách studia jejího otce

 

Tyto ztracené duše nemůžou se nemůžou dostat na místo jejich posledního odpočinku. Místo toho jsou mučeni a uvězněni v polovičním bezvědomí. Abys je zachránil před věčným utrpením, musíš provést Kate bizarními světy. Vaše schopnost odolávat strašnému zoufalství bude testována, když budeš procházet Dům 1000 dveří.

 

Fascinující Drama

 

Vydej se na náročnou dobrodružství při hledání pravdy v této vyspělé hry skryté objekty. Můžete pomoci zemřelým získat klid? Zažijte vzrušující emoce během hraní Domu 1000 dveří.

  • Prozkoumej desítky scén se skrytými objekty a důmyslnými mini hrami
  • Bav se ve vynikajících lokalitách a úžasnými animacemi
  • Potkej trpící bytosti tvořící epický příběh
  • Integrovaný herní průvodce, další linie příběhu a jiné exkluzivní dodatky