Homefront

Bazar
Vyšlo: 18.07.2012 /
Kód produktu: P11253 /
Záruka: 2 roky
Děj hry Homefront je zasazen do blízké budoucnosti, kdy hospodářská, energetická a společenská krize ochromí současné velmoci. Nastalé situace využívá soustátí Severní a Jižní Koreje a postupně se ujímá vlády nad světem.
Platforma
Xbox 360
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Homefront Homefront
Xbox 360 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

Děj hry Homefront je zasazen do blízké budoucnosti, kdy hospodářská, energetická a společenská krize ochromí současné velmoci. Nastalé situace využívá soustátí Severní a Jižní Koreje a postupně se ujímá vlády nad světem. Zdaleka ne všude jsou však vítáni s úsměvem: v anektovaných oblastech přežívají ohniska odporu. A do jednoho takového se dostanete i vy v roli Roberta Jacobse, bývalého pilota u (bývalého) amerického námořnictva. Podaří se vám vyhnat okupanty z vlastní země? Či aspoň z rodného města? A z vlastního zápraží?

Žánrově Homefront spadá mezi FPS; svým pojetím se však od ostatních takovýchto her výrazně liší, a to především způsobem vyprávění příběhu. Není to žádná náhoda. Vytvořením scénáře byl pověřen John Milius, z jehož pera pochází například kultovní snímek Apokalypsa (Apocalypse Now, na serveru www.IMDB.com hodnocen jako 38. nejlepší film všech dob). Homefront opouští tradiční šablonu akčních stříleček, ve které je příběh vyprávěn především v animovaných sekvencích a samotné mise slouží především k přesunu z bodu A do bodu B. Místo toho se klíčové momenty odehrávají před vašima očima ve chvílích, kdy jste sami uprostřed hry, a tím vás vtahuje do zdejšího živoucího světa.

Co nás čeká?

  • Objevte děsivě věrohodný svět z blízké budoucnosti v akční hře Homefront.
  • Boj za správnou věc – připojte se k řadě pozoruhodných postav a za pomoci partyzánské taktiky bojujte ve jménu svobody společně s hnutím odporu proti zdrcující armádní přesile.
  • Poznejte cenu války – vzrušující příběh z pera Johna Miliuse je vyprávěn prostřednictvím působivých, interaktivních filmových scén z vašeho vlastního pohledu.
  • Těšte se na akční hratelnost – nechte si namíchat dynamický mix soubojů pěších jednotek i vozidel ve strhující kampani pro jednoho hráče odehrávající se v působivých kulisách.
  • Bojujte online – zažijte dosud nepoznanou akci více hráčů v masivních soubojích pěchoty a válečných vozidel.