O nás

Historie JRC 1 Historie JRC 2 Historie JRC 3 Historie JRC 4
Historie JRC mobil 1 Historie JRC mobil 2 Historie JRC mobil 3

Naší historii už znáš. Máme víc než 30 let zkušeností, na trhu jsem od roku 1988 a byli jsme u všeho důležitého, co se v českém herním průmyslu odehrálo.

JRC Gamecentrum je oblíbeným obchodem pro všechny fanoušky počítačových her, superhdinů, komiksů a filmů. V České republice máme 36 kamenných obchodů, v každém z nich najdeš širokou nabídku herních konzolí PlayStation, Xbox One a Nintendo Switch, včetně her a příslušenství, nechybí ani virtuální realita. V našich prodejnách lze koupit digitální produkty jako předplatné pro online hraní, nabití peněženky Steam, paysafecards, fut pointy a další herní měny.

Využít můžeš také služby bazaru, můžeš si tedy koupit hrané hry za výhodnou cenu – u všech kontrolujeme funkčnost. Hry také vykupujeme a pojišťujeme!

Sleduj náš web odkud si můžeš nejen zboží objednat až domů, nebo na prodejnu. Přihlas se k odběru newsletteru, ať ti neunikne žádné info o slevách a speciálních akcích. Nezapomeň nás sledovat na sociálních sítích, jsme na Facebooku i Instagramu. S námi se dostaneš na E3, Gamescom, For Games a další zajímavé herní akce!