Herní konzole XBOX Series X

O XBOX SERIES X

Představujeme ti nejnovější, nejrychlejší a nejvymazlenější herní konzoli od xboxu, představujeme XBOX Series X! Čeká tě nová generace gamingu, která tě zavede do nového světa her! Více hraní a méně čekání, to je budoucnost!

Xbox Series X

Kompletně přepracováno

Se vstupem do nové generace hraní na konzolích prostřednictvím Xbox Series X přináší hardwarové a softwarové inovace úžasné možnosti pro budoucnost her.

Xbox Series X

Navrženo pro rychlost a výkon

Architektura Xbox Velocity Architecture odemkne nové možnosti rychlosti a výkonu prostřednictvím průlomové kombinace hardwaru, vlastního 1TB SSD a procesoru a hluboké softwarové integrace a vytvoří bohatší a dynamičtější živé světy, které jste ještě nikdy neviděli.

Xbox Series X

Nejvýkonnější konzole všech dob

Xbox Series X je nejvýkonnější konzole, která byla kdy poháněna navrženým procesorem os Microsoftu, využívajícím nejnovější architektury Zen 2 a RDNA 2 společnosti AMD. Nový integrovaný čip (SOC) byl postaven od základů pro rychlost a výkon. Přináší 12 teraflopů výpočetní síly a kompatibilitu pro čtyři generace her.

Xbox Series X

Zajišťuje bezkonkurenční věrnost grafiky

Tři kanály proudění vzduchu rovnoměrně distribuují teploty generované vyspělými interními komponenty a udržují tak konzoli chladnou a tichou. Inovativní architektura paralelního chlazení umožňuje úžasné herní zážitky s neuvěřitelnou grafickou věrností a výkonem..

Xbox Series X

Rozdělená základní deska

Poprvé se na konzole objevuje inovativní dělená základní deska, která zajišťuje rovnoměrnou regulaci teploty vnitřních součástí konzoly Xbox Series X, což umožňuje konzoli dosahovat většího výkonu.

Xbox Series X

Kryt sloužící jako chladič

Chladič je neelektronická, pasivní mechanická součást, která hraje zásadní roli ve spolehlivosti a výkonu Xbox Series X a je integrován přímo do krytu konzoly. Tato jedinečná součást architektury paralelního chlazení propůjčuje konzole výrazný design.

Xbox Series X

Odpařovací komora

Odpařovací komora konzoly Xbox Series X umožňuje rovnoměrné dosahování teplot v jádru i u pamětí..

Xbox Series X

Tichý ventilátor

V rámci architektury paralelního chlazení ochlazuje tichý ventilátor vnitřní součásti Xbox Series X, aniž by rušil tvoji hru.

Xbox Series X

Větší úložiště bez kompromisů

Rozšiřující karta úložiště Xbox Series X poskytuje dodatečné úložiště her s maximální rychlostí a výkonem tím, že replikuje interní vlastní SSD zážitky konzoly. 1TB karta se vkládá přímo do zadní části konzoly prostřednictvím vyhrazeného portu pro rozšíření úložiště.

Xbox Series X

Hry se hrají ještě lépe

Prostřednictvím nové revoluční architektury Xbox Velocity Architecture se v konzoli Xbox Series X zlepší zážitky hráčů v tisících hrách pro konzole Xbox One, včetně Xbox 360 a původních Xbox Games, včetně zlepšení výkonu, zkrácených časů spouštění a načítání, stabilnějších počtů snímků, vyšších rozlišení a vyšší kvality.

Seznam se s novým bezdrátovým ovladačem Xbox

Vyzkoušej si bezdrátový ovladač Xbox s modernizovaným designem s vyřezávanými povrchy a vyladěnou geometrií pro větší pohodlí během hraní. Zaměř se na cíl pomocí texturované rukojeti a hybridnímu D-padu. Hladce zachytávej a sdílej obsah při hraní. A rychle páruj, hraj a přepínej mezi podporovanými konzolemi, počítači a mobilními zařízeními.