Hellblade: Senua’s Sacrifice

Vyšlo: 04.12.2018 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 90398 /
Záruka: 2 roky
Máš již tuto hru? Vykoupíme ji! Získáš tak jinou hru levněji
-25%
Hellblade: Senua’s Sacrifice
Hra pro PS4 - Užívej si brutální výpravu do srdce vikingského světa v roli keltské válečnice Senuy a vrhni se do nového dobrodružství od tvůrců her Heavenly Sword a DmC: Devil May Cry.
Platforma
PlayStation 4
599 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Pouze na prodejnách
599 Kč
799 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Hellblade: Senua’s Sacrifice Hellblade: Senua’s Sacrifice
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
799 Kč 599 Kč

Podrobné informaceUžívej si brutální výpravu do srdce vikingského světa v roli keltské válečnice Senuy a vrhni se do nového dobrodružství od tvůrců her Heavenly Sword a DmC: Devil May Cry.


Hra Hellblade: Senua’s Sacrifice, kterou pomáhali vytvářet neurovědci a lidé trpící psychózou, tě vtáhne do hlubin mysli hlavní hrdinky jménem Senua. Jde o zlomenou a utrápenou osobu, která se vydává do hlubin severského podsvětí, aby objevila ztracenou duši zesnulého milého.


Hellblade: Senua's Sacrifice je osobní a emocionální cesta skrz nádherně podrobné ztvárnění vikingské mytologie, které klade stejný důraz na vnitřní i vnější obtíže způsobené konflikty a ztrátou, a také představuje dlouhodobé důsledky duševního otřesu.

 


 


Foto & Video