Halo 5: Guardians

Bazar
Kód produktu: P40323 /
Záruka: 2 roky
HALO 5 - ikonický Master Chief se vrací zpátky do akce a určitě to bude stát za to. Halo 5 poskytne více vizuálně ohromujících zážitků, než kdy předtím. Skvělý engine posouvá grafiku, osvětlení, animace i zvuk na zcela novou úroveň.
Platforma
Xbox ONE
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Halo 5: Guardians Halo 5: Guardians
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

Master Chief se vrací zpět do akce a bude to stát za to. UNSC se obrátilo proti němu a vyslali na něj svého hlavního lovce hlav v podání Spartana Locka. Halo 5: Guardians poskytne vizuálně ohromující zážitek. Skvělý engine posouvá grafiku, osvětlení, animace i zvuk na zcela novou úroveň. Všechny důležité součásti jsou přepracovány přesně pro Xbox One, abyste si mohli hraní vychutnat z pohodlí svého gauče. Příběh samotný tak bude rozdělen na hru za ikonického Master Chiefa a agent Locke. Master Chief bude bojovat společně s Blue Team, který mohou hráči znát z širšího světa hry a Locke bude mít pod kontrolou Fireteam Osiris.
Co nás čeká?

  • Fps střílečka exkluzivně pro Xbox One.
  • Strhující nová kampaň, která vás uvede na cestu k vyřešení tajemství, které ohrožuje celou galaxii.
  • Intenzivní 4vs4 Arény - zápasy budou vyvážené a poskytnou hodiny zábavy.
  • Co-op - kooperativní mód, který umožní užít si hru s přáteli. Hra by měla umožňovat, jak lokální co-op, tak i ten onlinový.
  • Při vydání obsáhne titul 20 rozdílných multiplayerových map. Dalších 15 jich vyjde později v podobě stažitelných přídavků zdarma.

Video