Grand Theft Auto 4 Complete

Bazar
Kód produktu: P11358 /
Záruka: 2 roky
Hra GTA IV (Grand Theft Auto IV) je komplexní simulátor zločince. Mafiaána, který přijíždí z Ruska do USA uskutečnit Americký sen, dlažděný tisíci cinkajících nábojnic...
Platforma
PlayStation 3
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Grand Theft Auto 4 Complete Grand Theft Auto 4 Complete
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

Co dnes znamená americký sen? Rockstar na to hledá odpověď. Pro nově příchozího Nico Belica je to víra, že unikne před svou minulostí. Pro jeho bratrance Romana je to vize, že mohou nalézt budoucnost v Liberty City, vstupní bráně do země příležitostí. Jakmile se dostanou do dluhů a jsou vtaženi do zločineckého podsvětí právními podvody, zloději a sociopaty, zjistí, že se realita od jejich snu velmi liší. Uvědomí si, že žijí ve městě, které uctívá peníze a postavení, a je rájem na zemi pro ty, kteří je vlastní a živou noční můrou pro ty, kteří ne.


Balení obsahuje Grand Theft Auto IV a GTA Episodes from Liberty City.

Co nás čeká?

  • Dějištěm GTA IV se tak jako při zahájení každé etapy série opět stane fiktivní Liberty City – město volně inspirované New Yorkem, včetně jeho nepřehlédnutelných dominant a pamětihodností (Socha Svobody, náměstí Times Square, mrakodrap Empire State Building apod.).
  • Co dnes znamená americký sen? Pro nově příchozího Nico Belice z Evropy je to víra, že unikne před svou minulostí. Pro jeho bratrance Romana je to vize, že mohou nalézt budoucnost v Liberty City, vstupní bráně do země příležitostí. Jakmile se dostanou do dluhů a jsou vtaženi do zločineckého podsvětí právními podvody, zloději a sociopaty, zjistí, že se realita od jejich snu velmi liší. Uvědomí si, že žijí ve městě, které uctívá peníze a postavení, a je rájem na zemi pro ty, kteří je vlastní a živou noční můrou pro ty, kteří ne.
  • Pc hra GTA IV nabídne úplně novou úroveň svobodné hratelnosti – máte mít na výběr mraky činností. Své kontakty budete moci zavolat mobilním telefonem, ale narozdíl od předešlých dílů už nebudete něčí poskok, nýbrž se sami rozhodnete, jak trávit čas, jestli splníte nějaký úkol nebo zda ho hodíte za hlavu a rozejdete se s jeho zadavatelem.
  • pc hra Grand theft Auto IV Complete – GTA IV svět pěkně na jednom DVD

HW požadavky

Hra GTA IV Complete vyžaduje herní konzoli PlayStation 3