God Wars: The Complete Legend

Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 89129 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Nintendo Switch - GOD WARS The Complete Legend je taktické RPG, které tě provede tajemnou japonskou historií prostřednictvím folklóru a taktického boje. Prožij tradiční příběhy o vzniku Japonska a střetu tří národů v krásném anime grafickém zpracování. Ponoř se do komplexního taktického boje s nesčetným množstvím tříd a poznej životy hrdinů, kteří byli významní tím, že vzdorovali svému vlastnímu osudu.
Platforma
Nintendo Switch
1 199 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
God Wars: The Complete Legend God Wars: The Complete Legend
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 199 Kč

Podrobné informace

GOD WARS The Complete Legend je taktické RPG, které tě provede tajemnou japonskou historií prostřednictvím folklóru a taktického boje. Prožij tradiční příběhy o vzniku Japonska a střetu tří národů v krásném anime grafickém zpracování. Ponoř se do komplexního taktického boje s nesčetným množstvím tříd a poznej životy hrdinů, kteří byli významní tím, že vzdorovali svému vlastnímu osudu.

Kdysi dávno tu byla krásná země tvořena třemi národy: Fuji, Izumo a Hyuga. Tato země se jmenovala Mizuho. Lidé Mizuho nenáviděli konflikt, ctili své duchovní předky a žili v souladu s přírodou. Postupně však začali pěstovat plodiny, těžit a zpracovávat kovy, prolévat krev, pustošit přírodu a na své duchovní předky dočista zapomněli.

Různé oblasti Mizuho mezitím trpěly přírodními katastrofami jako jsou záplavy, zemětřesení a výbuchy sopek. Aby zastavila ničivou erupci, královna země Tsukuyomi hoře objetovala svou milovanou dceru Sakuyu, svou druhou dceru Kaguyu uzamknula bambusovou pečetí v případě budoucích katastrof a zmizela. Třináct let později již princezna Kaguya vyrostla do nádherné ženy a její kamarád z dětství Kintaro ji během převratu zachrání. Kaguya se tak vzepře svému osudu "stát se obětí", aby následovala svou vlastní cestu. Oba uprchnou z Fuji a cestují po Mizuho, aby odkryli pravdu o dávném rozhodnutí Tsukuyomi.

  

HERNÍ OBSAH:

  • Příběh ponořený do japonských tradic - Vkroč do Japonska, jaké jsi ho ještě nikdy předtím neviděl a objev úžas, který nadchl řečníky a ovlivnil generace lidí.Vyslechni si jejich příběhy a setkej se s bohy Myriad.
  • Množství úprav a taktik - Přizpůsob si 14 hratelných postav z více než 30 tříd s 400+ dovednostmi a s více než 250 jedinečných částí výstroje. Upravuj svou skupinu zatímco se ženeš vstříc novým výzvám.
  • Vizuál z jiné doby - Artwork GOD WARS je inspirován tradičními japonskými malbami inkoustem a řezbářským uměním. Hráče přenese do doby plné mytologie a zázraků.
  • The Complete Legend - Zažij více než 100 hodin nového obsahu Legendy o Yomi spolu s úplným příběhem GOD WARS: Future Past, všemi DLC a herními aktualizacemi, abys svou strategii mohl vypiplat k dokonalosti.

Foto & Video