God of War Collection 2

Bazar
Vyšlo: 28.08.2012 /
Kód produktu: P13033 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 3
299 Kč
Pouze na prodejnách
299 Kč
God of War Collection 2 God of War Collection 2
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

Na systém PlayStation 3 dorazí dvě klasické hry pro systém PSP, v nichž objevíte temnou Kratovu minulost.

Bavte se u nadšeně přijatých her God of War: Chains of Olympus a God of War: Ghost of Sparta, které byly pro systém PS3 remasterované do dokonale ostrého vysokého rozlišení.

Objevte záhadná tajemství, která se skrývají v Kratově minulosti. Zjistěte v řadě, která sklidila řadu ocenění, pravdu o nezodpovězených otázkách.

Prožijte ve stereoskopickém 3D, na které budete jen užasle zírat, znovu úžasné bitvy s některými z nejznámějších postav z řeckých mýtů.

Nezastavitelný stroj destrukce se vrací – hra God of War Collection Volume II nabízí lákavé nahlédnutí do ponuré minulosti sparťanského válečníka Krata. Na systému PlayStation 3 nyní čekají premiéru plnou hrůzných scén dva tituly, které původně vyšly na systému PSP – God of War: Chains of Olympus a God of War: Ghost of Sparta.

Hra Chains of Olympus vás provádí roky Kratovy služby řeckým bohům, kdy se Kratos snaží vykoupit své hříchy z minulosti. Brzy zjistí, že bůh slunce Helios byl zajat, a bůh snů Morpheus tak mohl zakrýt celé Řecko černou mlhou. Musí bojovat s přisluhovači Morphea a brzy zjistí, že je v zajetí spletitého klamu, který musí rozluštit, zatímco trpí viděním své zesnulé dcery Calliope.

Události hry Ghost of Sparta se odehrávají o mnoho let později, kdy se Kratos stane bohem války. Pronásledován přeludy ze své smrtelné minulosti se vydává na misi, která vyústí v jedny z jeho nejstrašlivějších a emocionálně nejdestruktivnějších bitev. A právě zde se odhalí jeho rodinná pouta... a projde zkouškou za hranicemi možností.

Hra God of War Collection Volume II je zásadní pro pochopení tajemné Kratovy minulosti a nabízí zábavu, kterou by si příznivci epických akčních her neměli nechat ujít.