Friday the 13th: The Game

Bazar
Kód produktu: P85556 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Všichni milovníci hororu jistě již slyšeli o jedné ze senzací letošního roku - asymetrické týmové hře Friday the 13: The Game - herního přepisu klasického hororu Pátek třináctého. Hra do jisté míry kopíruje zápletku filmů, takže na jedné straně stojí vrah bez svědomí Jason Voorhees a na té druhé parta teenagerů, kteří se snaží za každou cenu uniknout před ostřím jeho mačety.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Friday the 13th: The Game Friday the 13th: The Game
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace


Tato verze obsahuje:

  • Exkluzivní Bloody Jason Skin pro všechny hratelné Jasony
  • Exkluzivní balíček oblečení pro všechny přeživší
  • Přístup ke všem budoucím DLC včetně mise pro jednoho hráče, v níž si zahraješ za Jasona

 

Friday the 13th: The Game

 

Všichni milovníci hororu jistě již slyšeli o jedné ze senzací letošního roku - asymetrické týmové hře Friday the 13: The Game - herního přepisu klasické hororové série Pátek třináctého. Hra do jisté míry kopíruje zápletku filmů, takže na jedné straně stojí vrah bez svědomí Jason Voorhees a na té druhé parta teenagerů, kteří se snaží za každou cenu uniknout před ostřím jeho mačety.

Hra samotná obsahuje ikonické lokace jednotlivých filmů a díky atmosférickým grafickým a zvukovým efektům se rozhodně budeš bát - především ve chvílích, kdy proti tobě bude stát tichý zabiják, který se nezastaví téměř před ničím.

 

  

HERNÍ OBSAH:

  • Asymetrický multiplayer 1v7: Užij si hrůzu nahánějící honičku mezi vrahem a jeho 7 potenciálními obětmi. Hon  na kočku a na myš si budeš moci užít v hned několika ikonických lokacích, jež můžeš dobře znát ze série filmů Pátek třináctého. Zahrát si budeš moci jak za oběti, tak i za vraha.
  • Hned několik variant zabijáka: - Hraj za jednu z několika inkarnací Jasona z filmů. Každý z nich má specifické vlasnosti, silné a slabé stránky a exkluzivní brutální způsob vraždění. Celkem budeš moci hrát za Jasona z dílů 2, 3, 6, 7, 8 a 9.
  • Autentický zážitek: Hra je postavena na expertíze hororových ikon, včetně samotného Seana S. Cunninghama (režiséra Pátku třináctého), FX experta Toma Saviniho a skladatele Harryho Manfrediniho.
  • Odemykatelný obsah a možnosti přizpůsobení: Získej v průběhu hraní CP (body přizpůsobení) a odemkni nové způsoby zabíjení pro Jasona a nové perky pro přeživší. Potěší jistě i možnost odemykání nových oblečků včetně oblečení inspirovaného osmdesátkami. Pro všechny fanoušky jednoduše naprostá povinnost!

Foto & Video