Fist of the North Star: Lost Paradise

Bazar
Kód produktu: P89514 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Staň se Severní Hvězdou - prozkoumej alternativní verzi série Fist of the Norht Star a vkroč do kůže Kenshiroy, který pátrá po své ztracené lásce Yurias v postapokalyptické divočině. Staň se mistrem Hokuto Shibken a znič své nepřátele s brutálními a ikonickými technikami, které můžeš znát z mangy. Zatímco budeš postupovat příběhem, odemkne se ti stále více a více nových technik. Připrav si své pěsti!
Platforma
PlayStation 4
699 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Fist of the North Star: Lost Paradise Fist of the North Star: Lost Paradise
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
699 Kč

Podrobné informace

 

Předobjednej a získej následující bonusy

Staň se Severní Hvězdou - prozkoumej alternativní verzi série Fist of the Norht Star a vkroč do kůže Kenshiroy, který pátrá po své ztracené lásce Yurias v postapokalyptické divočině. Staň se mistrem Hokuto Shibken a znič své nepřátele s brutálními a ikonickými technikami, které můžeš znát z mangy. Zatímco budeš postupovat příběhem, odemkne se ti stále více a více nových technik. Připrav si své pěsti!

Objev ztracený ráj a okolo se nacházející divočinu - občas si potřebuješ trochu oddechnout a jen tak seřezat pár nepřátel. Naštěstí i v ruinách města Eden se nachází spousta vedlejších úkolů a miniher. Namixuj drnky v baru, postarej se o nightclub, nebo si užij hned několika retro her v herní místnosti.

 


Foto & Video