Final Fantasy X

Bazar
Kód produktu: P40619 /
Záruka: 2 roky
Final Fantasy X a X-2 byly vydány pro herní systém Playstation 2, a jelikož by byla velká škoda, aby tyto tytuly upadly v zapomnění, rozhodlo se vydavatelství Square Enix o jejich znovuvydání v kompletní a remasterované podobě.
Platforma
PlayStation Vita
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Final Fantasy X Final Fantasy X
PlayStation Vita Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

Hra Final Fantasy X-2 je poskytována formou voucheru pro stažení a vyžaduje asi 3,5GB volného místa na paměťové kartě

Final Fantasy X a X-2 byly vydány pro herní systém Playstation 2, a jelikož by byla velká škoda, aby tyto tituly upadly v zapomnění, rozhodlo se vydavatelství Square Enix o jejich znovu-vydání v kompletní a remasterované podobě. Vychutnejte si příběh mladých hrdinů na jejich výpravě za zničením mocného nepřítele pojmenovaném jako "Sin", který šíří zkázu po světě.

Final Fantasy X: Kdysi dávno svět Spira prožíval zlatý věk dokonalosti, získaný díky pokročilé civilizaci využitím zázračné techniky s názvem"Machina".

Nicméně před zhruba tisíci lety, obrovská hrozba známá jen jako"Sin" rozsekla všechno, čím prošla. Přestože řada Summoner Sin již mnohokrát potlačil, přesto se neustále vrací v nekonečném cyklu destrukce. S touto všudypřítomnou hrozbou, obyvatelé Spira se uhranuli do učení Yevon, které říká, že Sin je trestem pro ty, který se až příliš spoléhali na Machina.

Tidus je mladá Blitzballová hvězda, která se záhadně ocitá ve světě Spira po tom, co je jeho domovské město Zanarkand zničené Sin-em. Tidus věří, že Sin je klíč k návratu domů, a tak se spojí s mladou summonerkou jménem Yuna na její cestě za zničením Sin jednou provždy.

Final Fantasy X-2: Uplynuly už dva roky od zničení Sin. Triumfální vítězství mladé summonerky jménem Yuna jí přineslo titul High Summoner, a po přinesení klidu se opět vrátila do svého dětského domova na Besaid Island. Jednoho dne přijde na ostrov Rikki a ukáže Yune magickou kouli. Je to jeho nahrávka. Nebo?

Yuna nedokáže říct, zda je to on, nebo někdo, kdo prostě jen vypadá jako on. Pokud je to on, Yuna má možnost vidět sám sebe ještě jeden krát. Bez ohledu na to, co je pravda, odpovědi, které najde, mohou změnit věci navždy.

Co nás čeká?

  • Rozluštěte příběh prostřednictvím vzrušujících misí a nelineárním procházením hrou.
  • Změňte povolání uprostřed bitvy (pomocí nového diagramu povolání).
  • Využívejte mnoha různých zakončení hry, náročných vedlejších průzkumných akcí a mnoha miniher.

Foto & Video