Figurka South Park Professor Chaos 3"

Vyšlo: 13.12.2016 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 49795 /
Záruka: 2 roky
Profesor se zapřísáhl, že přinese chaos do celého světa, který ho vždy jen zavrhoval a opovrhoval jím. Jeho zločinný parťák generál Disarray je jeho věrným pomocníkem a někdy mu je nápomocen i Coon. Ve svých vznosných představách má vrozené superschopnosti jako levitaci, létání, metání blesků, způsobení zemětřesení, házení sítě a používání svého pláště jako neprůstřelného štítu.
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Figurka South Park Professor Chaos 3" Figurka South Park Professor Chaos 3"
Figurky Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

Profesor se zapřísáhl, že přinese chaos do celého světa, který ho vždy jen zavrhoval a opovrhoval jím. Jeho zločinný parťák generál Disarray je jeho věrným pomocníkem a někdy mu je nápomocen i Coon. Ve svých vznosných představách má vrozené superschopnosti jako levitaci, létání, metání blesků, způsobení zemětřesení, házení sítě a používání svého pláště jako neprůstřelného štítu. Profesor Chaos se ukázal už několikrát, když spřádal své ne až tak zlé plány na zničení světa (většinu z nich už zkoušeli Simpsonovi). Kamkoliv Chaos zamíří, destrukce přichází!

Figurka patří do série 3-palcových sběratelských figurek společně s Coonem (Cartmanem) a Mysterionem (Kennym).Vlastnosti:Výška: 7,5 cm

Foto & Video