Figurka POP! Star Wars Rogue One - Director Orson Krennic

Vyšlo: 22.12.2016 /
Kód produktu: 54131 /
Záruka: 2 roky
Pop! Star Wars Rebels - Orson Krennic, další řada sběratelských postaviček založených na filmech, TV seriálech, videohrách a dalších témat od výrobců humorných figurek Funko. Každá postavička v této sérii je cca 10 cm vysoká s možností otáčení hlavy nebo v prevedení Bobble-Head (hlava umístěná na pružině reaguje na dotek, nebo otřesy).
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Figurka POP! Star Wars Rogue One - Director Orson Krennic Figurka POP! Star Wars Rogue One - Director Orson Krennic
Figurky Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

Pop! Další řada sběratelských postaviček založených na filmech, TV seriálech, videohrách a dalších témat od výrobců humorných figurek Funko. Každá postavička v této sérii je cca 10 cm vysoká s možností otáčení hlavy nebo v prevedení Bobble-Head (hlava umístěná na pružině reaguje na dotek, nebo otřesy).


Orson Krennic, byl vysokým důstojníkem Galaktické Republiky a posléze se stal řídícím v oddělení Pokročilého zbraňového výzkumu. Byl zodpovědný za bezpečnost během stavby Hvězdy smrti a velel jednotce Death Trooperů, kteří byli jeho osobní zbraní v boji proti Rebelům. Zemřel na planetě Scarif, kterou Impérium zničilo ve snaze zamezit možnosti získat plány Hvězdy smrti. Jedná se o vhodný dáreček pro každého fanouška Star Wars!

Foto & Video