Fight Night Round 4

Bazar
Vyšlo: 18.03.2010 /
Kód produktu: P9680 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 3
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Fight Night Round 4 Fight Night Round 4
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

Fight Night Round 4 obsáhne alespoň dvanáct stadionů po celém světě a každý bude navíc vymodelován detailněji než v předchozích dílech, takže diváci kolem ringu mají působit živěji. Diváci budou reagovat podle velikosti arény i toho, co se bude zrovna odehrávat v ringu.

Z čtyřiceti licencovaných boxerů jsou prozatím potvrzeni Michael Tyson, Muhammad Ali, Lennox Lewis, Sugar Ray, Winky Wright, Sergio Mora a Emanuel Augustus. Autoři jsou si vědomi nedostatků posledního kariérního módu, který se přejmenuje na Legacy Mode a obsáhne víc trénování, možnost účastnit se dalších soutěží, divizní přebory atd.

Každý boxer bude mít rozdílné fyzické proporce a tudíž i předpoklady/handicapy v různých disciplínách. Ti s menším vzrůstem to budou muset vynahradit živým pohybem v ringu a hbitými údery, jimž vyšší a mohutnější zápasníci nedovedou včas čelit. Před zápasem a těsně po něm bude v ringu stát rozhodčí, uprostřed samotného bojování ho ale (narozdíl od konkurenčního Prizefightera) neuvidíte. Díky tomu prý vývojáři mohou použít detailnější modely postav obou boxerů a také zamezit případům, kdy se rozhodčí nechtěně dostane do cesty.

Co nás čeká?

  • Hlavním tahákem FNR 4 bude různorodost jednotlivých boxerů, jejich chování a celkově autentické zpracování největších hvězd historie.
  • Těšit se tedy můžete na uchožrouta Mika Tysona, bodající včelu Muhammada Aliho a další.
  • Vývojáři rovněž slibují, že žádný souboj v ringu nebude stejný, čehož chtějí dosáhnout novým fyzikálním systémem, dovolujícím učinit jakýkoliv anatomicky proveditelný pohyb.
  • Dočkáte se tak tvrdých direktů, smrtících háků, ale pochopitelně i série hbitých úskoků.