FIFA 18

FIFA 18

Datum vydání: 29.9.2017

Už cítíš, jak se otřásají stadiony pod náporem fanoušků? Fotbalová série FIFA přichází i tento rok a s celou řadou vychytávek! Ještě vylepšená grafika, chytřejší umělá inteligence i přepracovaná práce s míčem, která ti umožní vyrobit nejednu parádičku. To je FIFA 18. Nová sezóna. Nové možnosti.

Základní hra

FIFA 18 si jakou svou hlavní tvář vybrala Cristiana Ronalda, kterého samozřejmě budeš moci ovládat na detailně propracovaných stadionech. Engine Frostbite se posléze postará o parádní audiovizuální zpracování a realistickou fyziku, která smazává rozdíly mezi herním světem a skutečností.

Legacy edice (pouze PS3 / X360)

Ani majitelé starších konzolí nepřijdou zkrátka, připravena je pro ně Legacy edice, která ti FIFA 18 zprostředkuje v parádním zpracování, jež vytočí hardware na samotné maximum. Kromě hry samotné samozřejmě tvůrci nezapomněli ani na příjemný bonus v podobě 5 prémiových zlatých jumbo balíčků.

PlayStation 4 Konzole

Že nemáš FIFU na čem hrát, nebo přemýšlíš o upgrade stávající konzole? Pořiď si výhodné balíčky konzolí PlayStation 4 Slim a Pro a hned se pusť do akce. Ať už v klasické, nebo Ronaldo edici pro ty největší fotbalové fanoušky!

Ultimátní dres

Získej oficiální licencovaný dres FIFA 18 ULTIMATE TEAM™ - exkluzivně pouze v JRC! Nabídka je kusově limitovaná, tak neváhej dlouho!

Něco o dresu:

  • Oficiálně licencovaný produkt exkluzivně pouze v JRC
  • Dres má vyšité logo EA na přední straně dresu
  • Dres má v sobě zakomponovaný speciální systémem pro odstranění potu
  • 100 % Polyester

Body pro ultimátní tým (pouze PS4)

Použij body FIFA Points k nákupu balíčků a ještě rychlejšímu budování tvého Ultimate Teamu.