FIFA 20

FIFA 20

FIFA 20

Datum vydání: 27. 9. 2019

Další ročník nejpropracovanějšího simulátoru fotbalu na této planetě opět přináší spoustu změn na poli hry pro jednoho i více hráčů. Fotbaloví fanatici se pak mohou těšit i na režim kampaně, v níž svého svěřence provedeš od fotbalové školky až po status úspěšné star.

FIFA 20

Základní edice

Nejen nové soupisky, ale především desítky vylepšení na popud komunity. FIFA 20 přináší odpovědi na všechny otázky a poznámky, které jejímu předchůdci adresovali samotní hráči. Konzistetnost střelby a zakončení, řetězené finty a triky a rovněž zase o chlup realističtější animace  - FIFA 20 bude jasným favoritem všech, kteří to s virtuálním fotbalem myslí vážně.

Upozornění: Fyzické bonusy rozebrány.


FIFA 20 Champions Edition

Champions Edice

S edicí Champions získáš i 3denní přednostní přístup do hry, takže se do hry podíváš už 24. září. Kromě toho i 12 vzácných zlatých balíčků, výběr ikonu na hostování a speciální edici dresů do režimu FUT.


Upozornění: Fyzické bonusy rozebrány.

Upozornění: PS4 verze byla rozebrána k datu 23.9.2019.

Edice obsahuje:

  • Až 12 vzácných zlatých balíčků
  • Výběr ikony na hostování (na výběr je z 5 ikon)
  • Speciální edici dresů do FUT
Bundly s konzolí

Bundly s konzolí

Pořiď si hru FIFA 20 s cenově výhodnými bundly konzolí PlayStation 4, nebo Xbox One a propracuj se s novým strojem k vítězství!


Upozornění: Fyzické bonusy rozebrány.


Exkluzivní dres

Parádní FIFA dres jen u nás

Nenech si ujít jedinečnou šanci obléci si oficiální licencovaný dres TOTW AWAY, který můžeš vidět na fotbalistech v samotné hře. Vyroben ze 100% polyesteru.

 

Digitální kredity

FIFA 20 Digitální kredity

Pořiď si měnu do populárního FIFA Ultimate Team a získávej nové hráče na hostování a další obsah.