FIFA Street 2

Bazar
Kód produktu: P497 /
Záruka: 2 roky
Poražte své soupeře skvělým fotbalovým uměním ve hře FIFA Street 2 od EA SPORTS BIG™. Vaše zásoba triků obsahuje více zajímavých pohybů, které Vám pomůžou ovládnout herní pole. Také vítězit v soubojích Skills Battles, a mistrně zvládnout momenty Multiplier Trick.
Platforma
PlayStation Portable
99 Kč
Pouze na prodejnách
FIFA Street 2 FIFA Street 2
PlayStation Portable Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
99 Kč

Podrobné informace

Poražte své soupeře skvělým fotbalovým uměním ve hře FIFA Street 2 od EA SPORTS BIG™. Vaše zásoba triků obsahuje více zajímavých pohybů, které Vám pomůžou ovládnout herní pole. Také vítězit v soubojích Skills Battles, a mistrně zvládnout momenty Multiplier Trick. Více než 320 hvězdných hráčů, reprezentujících 20 národních týmů, plus hlubší výběr fotbalových mistrů z ulice, kteří odráží individuální fotbalovou kulturu a styl v příslušné části světa.

Co nás čeká?

  • Pomocí velkého výběru triků v nabídce Trick Stick (například žonglování), můžete polekat a zmást své soupeře.
  • Zúčastněte se soubojů jeden na jednoho v režimu Skills Battles, kde útočník i obránce používají triky z nabídky Trick Stick, a každý se snaží předčít toho druhého.
  • Naplňte měřič svých schopností (Skills meter), poražte soupeře svými triky a demoralizujte svou oběť pomocí speciálních pohybů z nabídky Multiplier Trick “Gamebreaker”.
  • Více než 320 hvězdných hráčů, reprezentujících 20 národních týmů, plus hlubší výběr fotbalových mistrů z ulice, kteří odráží individuální fotbalovou kulturu a styl v příslušné části světa.
  • Vytvořte a si hřiště podle svých potřeb. Můžete vybírat ze stovky možností, včetně povrchu a místa konání.
  • Vytvořte si svého vlastního hráče a svůj tým. Máte na výběr přes 1000 různých charakteristik; účesu, bot a vybavení.
  • Postupujte v žebříčku undergroundových pouličních turnajů. Zlepšujte schopnosti svých hráčů zvládnutím nových triků. Nebo přizvěte ke hře kamaráda v režimu pro 2 hráče.


Foto & Video