P NS FIFA 18

Bazar
Kód produktu: P54275 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Nintendo Switch - Připrav se zahrát si svůj oblíbený fotbálek i na nové konzoli Nintendo Switch. Vezmi si své hvězdy všude sebou a společně s přáteli si to rozdej v nervy drásajících zápasech, kdekoliv a kdykoliv se ti zrovna zamane. Trénuj svůj tým, sleduj jeho výkonnost a ze střídačky i z pohledu hráče přivez domů vítězství!
Platforma
Nintendo Switch
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
P NS FIFA 18 P NS FIFA 18
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

 

Úplně nový způsob hraní režimů pro jednoho a více hráčů, i to je dosud sociálně nejpropracovanější FIFA. Díky velkému množství dostupných konfigurací ovládání a zobrazení a podpoře ovladače Joy-Con nabízí FIFA 18 pro Nintendo Switch vynikající herní zážitky – bez ohledu na to, jak hraješ. S režimy FIFA Ultimate TeamTM, Career Mode (Kariéra), Kickoff (Výkop), na míru šitým pro Switch, a Local Seasons (Lokální sezóny) je FIFA 18 na konzoli Nintendo Switch tou dosud nejlepší pro přenosná zařízení.

Díky vyspělé technologii vykreslování přináší FIFA 18 na konzoli Nintendo Switch bezkonkurenční zážitek. Hra se může pochlubit plným rozlišením 1080p na televizi a 720p na konzoli, což jí umožňuje navodit autentickou fotbalovou atmosféru bez ohledu na to, kde právě hraješ. Vychutnej si úplně nová hřiště, fyzikálně založené vykreslování všech postav a nové herní mechaniky.

 

Foto & Video