FIFA 11

Bazar
Vyšlo: 07.03.2011 /
Kód produktu: P11006 /
Záruka: 2 roky
Fifa 11 je sportovní hra, kde míč je to, okolo čeho se točí úplně všechno.
Platforma
PlayStation 3
49 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
FIFA 11 FIFA 11
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
49 Kč

Podrobné informace

EA SPORTS FIFA 11 přináší hráčům novou úroveň ovládání fotbalu, jakou ještě nepoznali. FIFA 11 s funkcí Personality+ přináší novou úroveň autenticity hráčů – s míčem i bez něj. Každý hráč na každé pozic na hřišti projevuje v průběhu hry vlastní individualitu a jasně se tak odlišuje od ostatních.

FIFA 11 představí rovněž nový systém přihrávek Pro Passing, kde přesnost pasu určí schopnost hráče při zacházení s ovladačem a úroveň dovedností, situace a pohyb fotbalisty na hřišti. Chybné vyhodnocení situace anebo síly přihrávky pravděpodobně povede ke ztrátě míče. Nové typy přihrávek, jako například přihrávka s falší, umožní rozjíždět akce jistěji a efektivněji.

Co nás čeká?

  • Vylepšená fyzika přihrávek - Odstraněno bylo "pingpongové" přihrávání. Přihrávky nyní závisí na realistických podmínkách, které existují ve specifických situacích, což je předpokladem pro jejich nepředvídatelná vyústění. Pracujeme i na umělé inteligenci brankářů a střelách obloučkem, o výsledcích vás budeme již brzy informovat na těchto stránkách.
  • FIFA Theatre - Možnost ukládání nejlepších okamžiků ze všech zápasů, včetně těch onlinových, přímo na pevný disk k přehrávání nebo nahrání na Footballworld.com kdykoli si to budete přát.
  • Personality +, fotbalistovy dovednosti autenticky odrážejí v jeho hře a na hřišti se tak pohybují skutečně jedinečné osobnosti. Personality+ mění vnímání výkonů každého hráče na každé pozici — s míčem i bez něj. Další informace o Personality+ přineseme již brzy.
  • Vlastní skandování fanoušků a soundtrack. Každému týmu a lize ve hře lze přiřadit typické popěvky, chorály a skandování pro různé události v průběhu hry – předzápasové přehledy, poločasové přestávky nebo sekvence po vstřelení gólu a dokonce i skandování jména vlastního Virtuálního profesionála z ochozů manchesterského Old Trafford nebo milánského San Sira. Kromě toho nebude chybět možnost nahrávat si do hry vlastní hudbu z pevného disku.

HW požadavky

Herní konzole Sony PlayStation 3

Foto & Video