FIFA 09

Bazar
Vyšlo: 17.12.2009 /
Kód produktu: P8835 /
Záruka: 2 roky
Ve FIFA 09 vstupte na hřiště a zahrajte si profesionální fotbal, jak ho máte rádi. Nechte se unést nejautentičtější fotbalovou simulací pro PC, jakou kdy EA SPORTS™ představila – splňte si svůj sen stát se profesionálním hráčem.
Platforma
PlayStation 3
29 Kč
Pouze na prodejnách
FIFA 09 FIFA 09
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
29 Kč

Podrobné informace

Ve FIFA 09 vstupte na hřiště a zahrajte si profesionální fotbal, jak ho máte rádi. Nechte se unést nejautentičtější fotbalovou simulací pro PC, jakou kdy EA SPORTS™ představila – splňte si svůj sen stát se profesionálním hráčem. FIFA Soccer 09 pro PC byla speciálně navržena a upravena pro tuto platformu. Herní engine doznal každoročních změn a vylepšení, která přinesou detaily, které si fotbaloví fanoušci tolik žádali.

FIFA 09 také umožňuje přizpůsobit ovládání hry myší, díky čemuž získáte nad vaším mužstvem podrobnější a intuitivnější kontrolu, zajišťující plynulejší fotbalovou akci. Kliknutím a potažením myši nyní ukažte spoluhráčům, kam mají naběhnout, precizně přihrávejte a ohrožujte branku nebezpečnými střelami. Navíc můžete s myší provádět kterýkoli z celkem 32 triků a fint ve vašem arzenálu, mj. otočku s nahozením, nadhození obloučkem přes hlavu, narážečku patami a překulení míče, stejně jako Ronaldinho. S více než 17 modifikovatelnými akcemi si můžete hru přizpůsobit tak, aby vyhovovala vašemu stylu.

Co nás čeká?

  • FIFA 09 tak přináší nejmodernější vizuální zpracování v podobě grafiky, které podle četných přání hráčů využije výkonu špičkových herních PC. Hvězdní hráči jsou pro zvláště věrný herní zážitek vymodelováni podle skutečnosti ve fotorealistické kvalitě s věrnými detaily odstínů pleti a muskulatury.
  • Prostřednictvím modifikovatelných widgetů, integrovaných do herních menu, budete i v průběhu hraní FIFA 09 v neustálém spojení s hráčkou komunitou FIFA a skutečným fotbalem.

HW požadavky

OS: XP/VISTA ; CPU: 2.4 GHz nebo rychlejší ; 512GB RAM(XP)/1GB RAM(VISTA), 6.1GB volného místa na HDD ; GK: 128MB s funkcí pixel shader 2.0.

Foto & Video