Farming Simulator 19 Platinum Edition

Datum vydání: 19.10.2019 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 99674 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Ujmi se role moderního farmáře ve hře Farming Simulator 19 Platinum Edition! Seznam se s jednou z nejlepších značek zemědělských strojů – CLAAS. Užij si spoustu exkluzivních vozidel a pečuj o svou farmu ve dvou obrovských prostředích plných vzrušujících aktivit a nejrůznějších plodin a zvířat.
Platforma
PlayStation 4
Edice
Special Edition
1 299 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 19.10.2019
Zásilkovna 19.10.2019
Česká pošta - Balík na poštu 19.10.2019
Česká pošta - Balík do ruky 19.10.2019
Večerní doručení po Praze 19.10.2019
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Farming Simulator 19 Platinum Edition Farming Simulator 19 Platinum Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 299 Kč

Podrobné informace


Obsahuje:
  • Farming Simulator 19
  • Více než 35 nových vozidel a doplňků značky CLAAS

Ujmi se role moderního farmáře ve hře Farming Simulator 19 Platinum Edition! Seznam se s jednou z nejlepších značek zemědělských strojů – CLAAS. Užij si spoustu exkluzivních vozidel a pečuj o svou farmu ve dvou obrovských prostředích plných vzrušujících aktivit a nejrůznějších plodin a zvířat.

Můžeš řídit největší výběr autentických farmářských vozidel, který byl kdy ve hře Farming Simulator k vidění – více než 380 strojů a doplňků! Pouze v Platinum Edition najdeš více než 35 nových, exkluzivních vozidel a doplňků od společnosti CLAAS, které se připojují k dalším předním značkám v oboru – John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a dalším.

Sklízej nejrůznější plodiny, starej se o les, pečuj o zvířata (prasata, krávy, ovce, slepice a další), jezděte na koních. Pečuj o svou farmu online s dalšími hráči a stáhni si komunitou vytvořené rozšiřující moduly, díky kterým ti Farming Simulator přinese další zážitky!

 

HERNÍ OBSAH:

  • Řiď a používej více než 380 autentických vozidel a doplňků od více než 100 předních výrobců, mezi nimiž je poprvé i známá značka CLAAS.
  • Pěstuj, sklízej a prodávej nejrůznější plodiny – slunečnice, sojové boby, pšenici, cukrovou třtinu, bavlnu a mnoho dalších.
  • Starej se o zvířata včetně prasat, krav, ovcí, slepic nebo koní.
  • Jezdi na svých koních a prozkoumej obrovské oblasti, které se ti nabízejí na evropských a amerických mapách plných farmářských aktivit.
  • Pečuj o svou farmu online s až 16 dalšími hráči a užij si další zážitky s komunitou vytvořenými rozšiřujícími moduly.

Foto & Video