Farming Simulator 19 Oficiální rozšíření Platinum

Vyšlo: 22.10.2019 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 100004 /
Záruka: 2 roky
-34%
Farming Simulator 19 Oficiální rozšíření Platinum
Hra pro PC - Užij si spoustu doplňujících vozidel nové značky CLAAS s Platinum vylepšením pro tvou hru Farming Simulator 19. Toto oficiální rozšíření přináší spoustu obsahu, který obohatí tvou hru - společně se značkou CLAAS, jednou z vůbec nejznámějších značek mezi farmáři a jejími vozidly, s nimiž se budeš moci zúčastnit dalších aktivit - jako je sběr plodin a balení usušené trávy.
Platforma
PC
229 Kč
Pouze na prodejnách
229 Kč
349 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Farming Simulator 19 Oficiální rozšíření Platinum Farming Simulator 19 Oficiální rozšíření Platinum
PC Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
349 Kč 229 Kč

Podrobné informace


Upozornění: Jedná se o rozšíření. Ke hraní je zapotřebí vlastnit hru Farming Simulator 19.


Užij si spoustu doplňujících vozidel nové značky CLAAS s Platinum vylepšením pro tvou hru Farming Simulator 19. Toto oficiální rozšíření přináší spoustu obsahu, který obohatí tvou hru - společně se značkou CLAAS, jednou z vůbec nejznámějších značek mezi farmáři a jejími vozidly, s nimiž se budeš moci zúčastnit dalších aktivit - jako je sběr plodin a balení usušené trávy.

 
HERNÍ OBSAH:

Přes 35 věrně reprodukovaných vozidel od značky CLAAS, které doplní již tak mamutí garáž hry Farming Simulator 19, včetně kombajnu LEXION 8900, JAGUAR 960 TT a traktoru XERION 5000.Foto & Video